Toon posts:

Geluid op PC 1 kant.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo, ik heb via een Smart Kabel (ofzoiets) het geluid van de TV via de Line in op me pc. Alleen wat ik probeer, het is maar 1 kant (rechts), hoe kan ik er via de PC zo voor zorgen dat het geluid toch aan bijde kanten te horen valt?

  • Varienaja
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-06-2025

Varienaja

Wie dit leest is gek.

Heb je een stereo TV?

Siditamentis astuentis pactum.


Verwijderd

Topicstarter
Ummm eigenlijk geen idee :$ hij heeft wel 2 boxen :) Maar het geluid komt hier dus op 1 kant binnen echt vaag... ik wil het 2 kanten horen want hij kan nu maar zo zacht :-) Geluid van de Pc kan wel 2 kanten

Verwijderd

Topicstarter
Umm *schaam* het stekkertje van de audio uitgang zat er weer eens half 1.. :S Sorry voor deze onzin post dus, maar wel bedankt voor de eventuele hulp :-)

  • GertjanO
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 13-08 22:58
Misschien een heel domme vraag, maar in de afspeelregeling (luidsprekertje in de systemtray) kan men aangeven bij de line-in hoe de balans tussen links en rechts doorgegeven moet worden.

Dat het overige geluid goed gaat, heeft te maken met de overige instellingen en niet met de line-in