instabiliteit he ?
1. Haal je C-mos batterij-tje eventjes los, 10 sec moet voldoende zijn en dauw em weer terug. Systeem aan? kijken wat ie doet.
2. indien dit niet je probleem oplost dan zou ik zeggen controleer je bios (indien mogenlijk haal de nieuwste biosversie van de website af, ook al is het dezelfde versie als die je al hebt gewoon downloaden en zet deze bios over je huidige bios. Dit wil soms ook wel is helpen en weer kijken wat ie doet.
3. vervang alle hardware minimaal 1x (als je voor de TD werkt dan vast wel dat je wat losse "test" hardware heb liggen. begin idd andersmet nieuw geheugen, en dan bijv een nieuwer type videokaart etcetc. Zodat echt alles minimaal 1x vervangen is.
En hier houd mijn advies op.
Al dit nog niet heeft geholpen dan hebben jullie daar hele vreemde aardstraling ofzo

en probeer het dan is bij je thuis.
(zie het al helemaal voor me, jij : Chef... 'k moet het thuis testen ivm aardstraling. Je chef: Tuurlijk geen probleem neem maar mee,.... (NOT) hehe
Greetz Vaguh
Ik ben niet vaag omdat als ik zeg dat ik vaag ben ik niet meer vaag ben.En omdat ik nu heb getyped dat ik dan niet meer vaag zou zijn dan zeg ik dat ik niet vaag ben maar toch wel vaag is.Vaag zijn is geweest maar voor mij geld dat het vaag is. Don't read