Toon posts:

Plextor 12/10/32 laat Windows rebooten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Asus A7V moederbord en een Maxtor 40GB HD, een Teac CD-ROM speler en een Plextor 12/10/32.

De HD en CD-ROM speler zitten op m'n eerste ide poort. En als de Plextor op de 2e zet als master dan reboot Windows 2K en 98 SE vanzelf bij het opstarten. Heel vaag.

Zet ik de Plextor op de ATA 100 Controller dan gaat het wel goed, en zet ik m'n HD en CD-ROM speler op de primary ATA 100 en de Plextor op m'n secondary ATA 100 dan wil Windows ook wel opstarten.

Iemand enig idee hoe dit kan?

Linux start overigens wel fijn op. Maar die herkent m'n ATA 100 niet, dus heb ik die Plextor liever aan m'n ATA 66

Verwijderd

Topicstarter
Hmmz valt me tegen dat niemand iets weet

  • Harmen
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 21:48

Harmen

⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Kijk eens in de bios, laad desnoods 'bios defaults', misschien heb je een biosoptie aan staan die niet aan hoort te staan? :?

Win2k is zeer gevoelig, ik had perongeluk een optie aanstaan "Byte Merged", en win2k liep voordurend vast.....

Whatever.


  • Lord-M
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 17-07 20:42
De spontane reboot in win2k kan het gevolg zijn van een BSOD (tja... die bestaan niet meer in win2k.. tenzij je iets heel erg verkeerd doet, zoals foute drivers bij een brander).

Verwijderd

ik heb het gehad dat w2000 bleef rebooten omdat de kernel verneukt was door het proggie Plextools wat erbij zat, ik heb ook die 12/10/32

  • FreeRider
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 06-07 22:45
Doe zowiezo die CDROM spelers samen op je 2e IDE poort (CDROM master, Writer Slave).
HD + CDROM op een kanaal = prutsen.

Als je PC reboot met de CDROM's op je 2e poort, dan is je software of BIOS gewoon verneukt. Dit MOET simpelweg werken, met Plextor heb je dit soort problemen gewoon niet.

Concrete Loop Watercooling

Pagina: 1