P4 "Northwood" op Socket 423 mobo's

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tyrian
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Tyrian

It's Unreal.

Topicstarter
Goed nieuws voor de eigenaars van een Socket-423 Pentium 4 systeem:

Powerleap heeft een nieuwe converter uigebracht waarmee het mogelijk wordt om Intel Pentium 4 "Northwood" CPU's te gebruiken in oude Socket 423 moederborden. Dit vergroot de upgrademogelijkheden van deze moederborden aanzienlijk, omdat de S423 P4's beperkt zijn tot 2.0 GHz en 256 KB L2 cache.
Onze jongste Powerleap telg! De PowerLeap PL-P4/N

De gepatenteerde PL-P4/N zorgt ervoor dat u uw bestaande Socket-423 Pentium 4 moederbord probleemloos kunt upgraden naar Socket-478 Pentium 4 processoren, zoals de "Northwood" Pentium-4. Hiermee bespaart u zich een nieuw moederbord!
Features:
1. Past in ieder Socket-423 P4 moederbord.

2. Speciaal koelelement en Fan.

3. Ondersteunt ook andere P4 heatsink/fans (voor installatie is toegang tot onderzijde moederbord nodig).

3. Arctic Alumina polysynthetische Thermische Gel.

5. 3-jaar garantie. 30-dagen niet-goed-geld-terug garantie.

6. Geïllustreerde Handeleiding (Engelstalig).
Afbeeldingslocatie: http://www.powerleap.nl/Products/images/Pl-p4.jpg

http://www.hypercoop.tk | GW user page | GW2 user page

Specs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Memendo
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 07-09 09:51

Memendo

V4-power/Team BSD

Dit zal wel weer evenveel kosten als een beetje moederbord. Het zelfde was namelijk het geval met de Tu --> Cumine converters.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mOrPhie
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 11:28

mOrPhie

❤️❤️❤️❤️🤍

Daarbij vraag ik mij af of er geen essentiële verschillen zijn tussen de s423 en de s468? Zoals stroomtoevoer(wattage) en weerstand?

Ik denk niet dat het goed is voor de levensduur van de proc op zo'n manier namelijk :)

maar misschien zit ik er compleet naast hoor, en dan is het inderdaad een verschrikkelijk mooi dingetje, het brengt beetje leven aan de 423.

Een experimentele community-site: https://technobabblenerdtalk.nl/. DM voor invite code.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mentalist
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 30-08 02:04

Mentalist

[avdD]

memendo schreef op 25 augustus 2002 @ 22:55:
Dit zal wel weer evenveel kosten als een beetje moederbord. Het zelfde was namelijk het geval met de Tu --> Cumine converters.
http://www.powerleap.nl/Products/P4N.htm : € 69.95

Best duur, maar nog altijd goedkoper dan een nieuw mobo. Vooral als je een Compaq machine oid hebt met So423 is dit best aantrekkelijk, want bij Compaq heb je normaal dan ook weer dat het So423 mobo niet in een standaard kast zit waardoor je anders cpu+mobo+kast zou moeten vervangen (en compaq kennende : meteen je videokaart vanwege onboard video..).

Ik vind de prijs om eerlijk te zijn zelfs nog aardig meevallen.

Keep up the good work powerleap ;)

Verstuurd vanaf mijn Computer®