[TV-OUT] Kabel vraagje , FAQ gelezen

Pagina: 1
Acties:

  • Kortfragje
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09-08 11:52
hey ik hb n vraagje, ik was laatst op n LAN , en daar was n gast met n S video - out / audio out --> Scart kabeltje (ongev 15 mtr) En ik heb het toen niet gevraagd , had toen tochnog geen tv out op videokaart. Maar heeftf iemand n id waar ik zoiets kan vinden ? Of wat t kost ? Faq gelezen en al op Conrad gezocht , maar kon niets vinden.

Alle hulp is welkom.

http://www.gjpvanwesten.nl


  • realsoft
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 21-06-2022

realsoft

Fucking Åmål

je hebt een scart adapter nodig met een s-vhs ingang,
een 4 polige s-vhs kabel en een audio kabel met een de ene kant
een gewone 3,5mm jack en de andere kant tulp stekkers

conrad heeft ze (blz 168) alleen dat is allemaal een beetje prijzig,
op computer beurzen worden vaak complete setjes aangeboden en die zijn veel goedkoper

Varför måste vi bo i fucking jävla kuk-åmål!?


  • Kortfragje
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 09-08 11:52
Jah , dat had die gast dus ook ,t zat allemaal in 1 kabeltje geïntegreerd...
(en mooi afgewerkt)

http://www.gjpvanwesten.nl


  • Def_P
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
bij memo hadden ze dat vroeger altijd helaas is memo niet meer. Maar een dynabite heeft het ook wel denk ik, of anders een megapool, expert ofzoiets. Zijn redelijk standaard kabels, en als je beetje goede kwaliteit hebt kunnen ze erg lang zijn.

I, for one, like Roman numerals


  • TheSlider
  • Registratie: Juli 2000
  • Niet online
Ik heb denk ik ook zo'n kabel die je bedoelt, dus van s-vhs en 3,5mm plug naar scart in 1 kant en klare kabel. Ik heb eentje van 10 meter voor 35 euro gehaald bij Display in Arnhem. Kabel is van goede kwaliteit, s-vhs signaal is ook netjes gescheiden met twee draden.