• StarTAC
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 12-05-2025
Ik heb een paar problemen met mn Nokia 3510.
Namelijk soms als ik door menu's heen 'blader' en een paar dingen wijzig ofzo, lijkt het wel alsof mijn telefoon crasht. Hij reageert nergens op en pas na 10 seconde ofzo doet hij het weer.
Wat ook raar is, is dat je links boven in het scherm het sleuteltje van toetsenblokkering zit, ook als toetsenblokkering uit staat. (niet heel erg hinderlijk maar toch het geeft aan dat er iets niet goed is met de gsm)
(ik vind idd ook dat de ringtones zacht zijn, maar dat is een bekend probleem)

Maar nu wilde ik vragen of dit normaal was, en of dit soort dingen met een software update ofzo verholpen kunnen worden. Of raden jullie mij aan om van mijn garantie gebruik te maken?

In iedergeval bedankt.

[ Voor 0% gewijzigd door StarTAC op 23-08-2002 19:31 . Reden: typ fouten ]

iRacing Profiel


  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
StarTAC schreef op 23 augustus 2002 @ 19:31:
Maar nu wilde ik vragen of dit normaal was, en of dit soort dingen met een software update ofzo verholpen kunnen worden. Of raden jullie mij aan om van mijn garantie gebruik te maken?

In iedergeval bedankt.
Normaal, Ja en Nee.

Vaag antwoord zal je denken ;), maar het is zo dat er met nieuwe nokia's veel software foutjes in de low-budget telefoons zitten. Dus wat dat betreft is het normaal.

De problemen zelf natuurlijk niet, dat hoort niet.
Meestal kan je deze oplossen door langs een nokiaservicepoint te gaan, deze kunnen een software update voor je doen (10 min werk) en dan is het meestal wel opgelost.

  • StarTAC
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 12-05-2025
[Airwolf], bedankt voor de replay. Ehm zo'n nokiaservicepoint, is dat bijvoorbeeld zo'n nokia winkel die je in amsterdam kan vinden?
Ik heb mijn Nokia bij O2.nl online gekocht dus ik kan niet naar de winkel gaan waar ik em heb gekocht.
En weet je toevallig of dat ook nog geld kost om een software update te doen, of valt dat onder de garantie ofzo?

EDIT
Prijzen in Nokia winkel Amsterdam dit bedoel ik met Nokia Winkel

iRacing Profiel


  • Attilla
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-06-2021
Ja, dat is 1 van die nokia servicepointen.
Hier is een lijstje van nog meer:
http://www.nokia.nl/eng/club3.html

En ik denk (misschien is het even handig om te bellen van te voren) dat dit wel valt onder de garantie. Dit lijkt namelijk echt op software problemen.