Toon posts:

Geheugen enz.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Sta op het punt nieuw geheugen (128 MB PC 100 Mhz) aan te schaffen. Liefst zo goedkoop mogelijk, natuurlijk. tis voor een p2350@350, dus echt hoge eisen worden er niet gesteld. Iemand (slechte) ervaring met die noname reepjes (in het bijzonder van Intercom-Mailorder)?

p.s. Weet iemand nog een leerzame site over geheugen (CAS enz.)

  • Jedi Lord
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15-05 16:03
Dus jij doet aan Underclocking??????????

May the Force be with You instead of Bill


  • Drogo
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 24-08 22:29
haha :)

Verwijderd

doe dan in ieder geval 133 mhz

dat scheelt bijna niets in prijs

  • FrankGuthrie
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23-08 20:11

FrankGuthrie

I Wanna Be Kate

<BLOCKQUOTE><font size=1 face=Verdana, Arial, Helvetica>quote:</font><HR>Op 20 oktober 2000 10:37 schreef Jedi Lord het volgende:
Dus jij doet aan Underclocking??????????[/quote]hij moet zich schamne, waar heeft 'ie die compuer eigenlijk vandaan???

Is het een Cryotech computer?

Russian Blue Neji
Kate Bush
Blue Horizon(a website about Star Trek & Babylon 5)


Verwijderd

Topicstarter
<BLOCKQUOTE><font size=1 face=Verdana, Arial, Helvetica>quote:</font><HR>Op 20 oktober 2000 10:37 schreef Jedi Lord het volgende:
Dus jij doet aan Underclocking??????????[/quote]Volgens mij loopt mijn PII 350 gewoon op 350 mhz hoor. En ik kan me vergissen, maar zo heb ik het ook gewoon genoteerd.

verder iedereen bedankt voor die geweldige reacties, daar heb ik echt wat aan

  • Accident
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 18-01-2024

Accident

's Happen

ik zou toch niet zo snel noname kopen als ik jou was
je kan beter siemens of hyundai kopen is iets duurder maar wel beter

Verwijderd

er staat p2350 je bedoeld p2-350 snapte :)

Ik heb slechte ervaringen met noname geheugen 100mhz maar het is uiteraard wel goedkoper. Ik zou ie 133mhz pakken hoe dan ook.

  • Soepie
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 25-08 23:51
Ik gebruik nu 133Mhz in een 100Mhz Pjoeter, en is ook nog NoName mem. Gaat geweldig, scheelt wel in mpney, 133 is namenlijk goedkoper dan 100 :)

Gewoon spullen


  • PaPa
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 20-08 04:03

PaPa

le roi est mort, vive le roi!

Er zijn is in het algemeen veel meer 'uitval' onder de noname geheugens, dus inderdaad verstandiger om iets anders te nemen, in prijs scheelt 't niet erg veel.
Pagina: 1