is het mogelijk om de asus tv box aan te sluiten op een andere video-kaart dan asus, als die een video-in heeft? Ik heb de ti4400 van msi, die heeft dus video-in, en ik heb die asus box nog liggen. Het programma voor die tv box zegt simpelweg dat er geen asus kaart geinstalleerd is, en wil dus niks doen. Is dit dus mogelijk?
Dat programmatje kijkt naar de init string van je kaart, wat je ziet na je overzicht schermpie bij boot. Als die string niet overeenkomt met Asus werkt de software niet. En volgens mij gebruiken én Asus én MSI het zelfde (reference) design-layout. Dus fysiek moet hij passen, of hij aangestuurd wordt durf ik niet met 100% te zeggen maar ik er vanuit dat het wel moet werken.
Verwijderd
Mocht het allemaal niet lukken, speur ergens een defecte(dat hoeft natuurlijk niet
) stereo-videorecorder op, scartkabel->video-in en je hebt ook TV!
Zomaar een tip
Zomaar een tip
De besturing van dat boxje loopt ook via de videokaart dus ik vrees dat een andere kaart niet gaat lukken....
tja, dat had ik al gedacht, want ik kreeg het op geen enkele manier aan de praat. toch bedankt voor de hulp.Sinclair schreef op 20 augustus 2002 @ 15:15:
De besturing van dat boxje loopt ook via de videokaart dus ik vrees dat een andere kaart niet gaat lukken....
mmm, nog niet aan gedacht om het zo te doen, dat is goed gezienVerwijderd schreef op 20 augustus 2002 @ 15:07:
Mocht het allemaal niet lukken, speur ergens een defecte(dat hoeft natuurlijk niet) stereo-videorecorder op, scartkabel->video-in en je hebt ook TV!
Zomaar een tip
Pagina: 1