Goeie goedkope internet pc

Pagina: 1
Acties:
  • 61 views sinds 30-01-2008

  • GG85
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 11-08 03:50

GG85

.......

Topicstarter
Een kennis van me gevraagt een nieuwe pc voor hem te bouwen. Hij gebruikt hem alleen om te internetten en hij moet zo goedkoop mogenlijk zijn. Nu heb ik al wel een paar systeempjes gebouwd (4), maar ik heb verder geen ervaring met onboard geluid en video etc. Nu vroeg ik me dus af wat voor componenten ik er het best in kan plaatsen. Het moet namenlijk wel een degenlijk en stabiel systeem zijn. Ik zat zelf te denken aan de volgende componenten maar ik weet niet van welk merk etc. Als jullie dus suggesties hebben graag met prijs. er moet ongeveer hetvolgende inzitten:

Duron proc.
Kt266 mobo met sound en video
128 mb geheugen ddr266 (win98 + internet)
cd-rom
20 gig schijf ofzo
goedkope 300w midi tower case
diskette

volgens mij was dat het wel, alleen wat kan ik het beste gebruiken? Het moet dus vooral goedkoop zijn maar wel redelijk goed (bijv Lite-on etc.).

  • edgar108
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 27-07 15:21

edgar108

www.dune.de

Misschien dat die ASUS Terminator systeempies iets zijn? alles onboard (video, audio, LAN, modem), je moet er alleen CPU, RAM en HD erbij prikken. Zijn niet eens zo gek duur ook. ~ € 200,- + dan nog de 3 losse onderdelen :)

inderdaad AAD


  • GG85
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 11-08 03:50

GG85

.......

Topicstarter
Tuurlijk, hoe kon ik dat vergeten! Slotje graag hier!!

  • Twynn
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 13-08 12:57
Ok.. Dicht dan :)

Dit topic is gesloten.