ik zoek stille 80 en 120 mm fans

Pagina: 1
Acties:

  • f1r3b4ll
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 02:38
aangezien ik aan het overklokken ben en net een nieuwe Addtronics serverkast heb, zou ik graag wat 80 en 120 mm fans er in hangen.

nu heb ik al zo'n 80 mm fan van Sunon. de airflow is superb, maar de herrie is echt abnormaal! het lijkt wel een Boeing die opstijgt!!!

nu hoorde ik dat GlobalWin en CoolerMaster beide erg stille fans maken. Deze zouden worden verkocht bij Narwal (www.narwal.nl) en Perfect Systems (www.perfect-systems.nl).

Zijn er andere tweakers die ervaringen hebben en die mij het een en ander kunnen vertellen???

🇳🇱 🔋 Marstek Venus E v3 | EMS xxx, BMS xxx, App vxxx | HW P1 | Marstek CT003 P1 | ☀️14kWp zuid-west+noord-oost


  • DaOverclocker
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 01-09 21:30

DaOverclocker

Overclocker for life...

je kan ook Canon fans uit Oude 3-86 pc's halen Die Flowen ook wel goed. en maken een stuk minder herrie Als die Sunon (heb ik er ook een van)

systeem specs


  • Macconner
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 02-09 21:54

Macconner

as if is mathers...

Wat dacht je van gewoon van 220Fans... zijn stilletje, verplaatsen genoeg lucht en de herrie valt dan reuze mee :)

Macconner! | speed 733@1007 :)


Verwijderd

Maar dan straks 220 over mijn kast heen !