[PERL] sessionID's

Pagina: 1
Acties:

  • LoBbY_1
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 18-07 21:03
Heeft iemand ee4n Idee hoe ik een sessionID zou kunnen maken in perl?
Ik ben er namelijk behoorlijk nieuw in perl....ik had wel een oplossing maar das veels te omslagtig (variabelen hidden mezenden...)
En ik heb verder zelf geen idee hoe ik een sessionID zou kunnen maken het is namelijk bedoeld voor een forumpje :?

Een echte golver is nooit uitgeput


  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

Zie cpan.org daar zijn wel session-modules te vinden.

  • Soultaker
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 07:40
code:
1
$sessionId = rand 1000;
Klaar?

  • Juup
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Ja neem zoals Soultaker zegt gewoon een grote random string, sla die op in een cookie en voila. Als je het cookie een expiration date van 1 uur geeft ofzo dat is ideaal.

Een wappie is iemand die gevallen is voor de (jarenlange) Russische desinformatiecampagnes.
Wantrouwen en confirmation bias doen de rest.


Verwijderd

Perl is meer een complete programmeer-/scripttaal (zoals bijv. VBScript) dan een specifieke web development omgeving (zoals bijv. ASP). Er zijn echter wel dergelijke omgevingen waarbij Perl als taal wordt gebruikt, die ook specifieke webdev zaken ondersteunen, zoals session management.

mod_perl (http://perl.apache.org/) is een dergelijke module voor Apache, hoewel hierbij wel externe modules geinstalleerd moeten worden voor bijvoorbeeld session management, zie http://cpan.org/modules/00modlist.long.html.

HTH :)

  • LoBbY_1
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 18-07 21:03
Ja dat heb ik als eerste script gedaan :P in de perl shel een programmatje laten werken.
Mensen, bedankt, ik denk dat ik zo een hel eind verder kom!

Een echte golver is nooit uitgeput

Pagina: 1