[PHP] halve afbeeldingen bij uploaden via form

Pagina: 1
Acties:

  • mrSunshine
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 16-02 08:04
Probleempje:
ik heb een simpel content management systeempje gemaakt waarmee mensen o.a. afbeeldingen kunnen uploaden naar een website. Deze afbeeldingen worden door een form te submitten geupload naar de site. Maar telkens als er een flinke plaat geselecteerd is dan wordt slechts de bovenste helft getoond op de site, de onderste helft is blijkbaar niet aangekomen.

Nu vermoed ik dat er ergens een time-out opgekrikt moet worden omdat het script er vroegtijdig mee kapt, maar ik heb geen idee waar ik die moet zoeken, kan iemand mij op de goede weg helpen???

Verwijderd

Stop je het in een database? Is het wel een longBlob? Anders kan het wel eens niet passen.

Verwijderd

heb je al gekeken of je de bestanden op de juiste manier upload. bijv. ASCII ipv. Binary. ik weet niet precies welke je dient te gebruiken voor afbeeldingen, maar het kan zijn dat ie verkeerd staat.

  • Grum
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online
set_time_limit ... nah ! da was ff lastug! :P

err ? :P

[ Voor 0% gewijzigd door Grum op 12-08-2002 08:52 . Reden: Linkje toegevoegd ]