Ervaringen met Altec Lansing 2100/4100/5100

Pagina: 1
Acties:
  • 37 views sinds 30-01-2008

  • [BoSS]
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 14-08 13:03

[BoSS]

Geen woorden maar daden!

Topicstarter
Ik ben zelf van plan om de Altec Lansing 4100 (of de gloednieuwe 5.1 set van ze, de 5100) aan te schaffen. Gewoonweg omdat ze er gelikt uit zien, ze een goed geluid geven (volgens de reviews) en omdat hij een functie heeft die ik zocht. Hij heeft namelijk 2 inputs, 1 voor mijn (butt-)stereo en 1 voor mijn PC. Dit vind ik wel handig, aangezien ik dan maar 1 speakerset in mijn kamer hoef te laten staan.
Maar heeft iemand ervaring met deze speakerset(s)?

Het gaat om deze set:
Afbeeldingslocatie: http://www.alteclansing.com/images/4100.jpg

20x 170 Wp (Solar Frontier) op ZZO / 54 graden


Verwijderd

het spijt me maar altec heeft een niet al te beste naam...de subwoofers zijn niet al te best, en de tweeters klinken ook niet jofel.

zoek ff een paar reviews maar denk dat je beter een logitech / klipsch set kunt halen

  • BadMotha
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 10-03-2024

BadMotha

be creative!

zoek ff een paar reviews maar denk dat je beter een logitech / klipsch set kunt halen
zo, en daartussenin zit niks???? scheelt nogal in prijs nl.
heb zelf een ADA885 set van AL, gekocht op basis van verschillende tests,
maar zo goed schijnen ze ze niet meer te maken...

oude specs alu kassie We zijn op de wereld -om mekaar (4x)- te helpen nietwaar??-=-


  • [BoSS]
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 14-08 13:03

[BoSS]

Geen woorden maar daden!

Topicstarter
Maar niemand heeft ervaring met deze sets?

20x 170 Wp (Solar Frontier) op ZZO / 54 graden


Verwijderd

nee, wel met de ada 885 :9~
heb nog geen betere pc set gehoord en die sukb doe het trouwens prima! :)

  • Raymond
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 14-08 08:55
uit de policy:
Wat moet ik kopen?
Uiteraard wil je graag weten wat anderen van jou keuze vinden, maar tweakers zijn een onzeker volkje Dit blijkt wel uit het grote aantal "wat moet ik kopen" vragen die dagelijks voorbij flitsen in AV. Om het een beetje leuk te houden voor andere bezoekers dient je openingspost wat uitgebreider te zijn dan: "ik heb 300 euro en ik wil een DVD speler, welke raden jullie me aan". Ook het beperken van de keuze tot 2 of 3 modellen is niet voldoende. Je zal in je openingspost duidelijk moeten aangeven hoeveel je te besteden hebt, wat je zoekt, wat je eigen voorkeuren zijn, wat je ondertussen zelf al hebt ondernomen, welke typen je zelf al hebt gevonden en aangeven wat je zelf vind dat de sterke/zwakke punten van die bepaalde typen zijn en waarom je nog twijfelt over die types.
Een regel is: ga eerst naar de winkel en ga daar eens luisteren. Anders heb je kans dat je topic dichtgaat (het zoveelste topic met als antwoord: ga in de winkel luisteren schiet niet echt op). Je mag op het forum daarna discusseren over je bevindingen wat je wil, dat is leuk! . Maar niet gewoon zeggen "hey ik 1000 euro en wil een stereo, wat moet ik kopen".... Dat gaat op slot. Dit doen we om het niveau een beetje op peil te houden.

Da's veel he? Klopt, maar wanneer je zorgt dat je deze info (en liefst meer) in je post verwerkt, geef je a. duidelijk aan dat je serieus bent en b. jezelf meer kans op zinnige antwoorden en reacties.

Over PC speakers kopen zijn zowiezo al een HELEBOEL threads te vinden. Je kan ze vaak niet beluisteren, maar je weet vaak wel een budget. Open ook hiervoor niet gelijk een nieuw topic met 'welke moet ik kopen?', maar kijk eerst in de Pricewatch. Merken als Logitech, Labtec en Creative zijn populair. Zoek eerst eens naar discussies over een product voordat je er een topic over opent. Ook kan je eens in dit centrale topic kijken/posten als je dit teveel werk vindt:
Het grote: Kiezen van een pc-speakersysteem-topic
antiReactdwarsligwoord
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.