Wat is het verschil tussen een amd xp en mp

Pagina: 1
Acties:
  • 32 views sinds 30-01-2008

  • Possstema
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 10-03 22:48
Ik heb een vraagje

ik wil mijn eigen pc bouwen en bij het moederbord staat dat er amd xp en mp processors in kunnen nou wou ik weten: Wat is het verschil tussen een amd xp en mp en welke is het best (en het nieuwst want als ik een snellere prcessor wil dan natuurlijk de nieuwste >:))

Het is een Gigabyte M/B GA-7VRXP moederbord

Alvast bedankt

  • XTerm
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 10-06-2025
Een MP en XP zijn fysisch identiek. Het enige verschil is dat AMD de MP's getest heeft op multiprocessor stabiliteit (aka gebakken lucht met gestoofde peertjes).

Sommige borden vertikken het om met dual XP op te starten hoewel dit perfect zou kunnen. (Less er zijn 'patched' BIOS'sen).

Ik heb deze vraag ondertussen al 5 keer beantwoord en minstens 20 keer zien voorbijkomen wat er op kan duiden dat dit met de search te vinden was :)

  • Shunt
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20-08 11:52

Shunt

Boe

use google amd site wat dan ook

USE A SEARCH LUKE USE A SEARCH

Game PC
2 Post or Not 2 Post What's the question ?
"If it ain't broken, you didn't try hard enough"


  • Abbadon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20:18
Neem de XP, de meerprijs die je voor de MP betaald is alleen zinvol als je een SMP bak bouwt; de MP is namelijk een XP welke officieel kan SMP'en zonder verdere verschillen. Zie anders ook de AMD site ;)

Just pick a dead end and chill out 'till you die.


Dit topic is gesloten.