mja, half life engine is een simpele engine, en daardoor makkelijk te hacken. Helaas, maar het mooie in mappen en mods, komt van creativiteit. Ik maak voor de lol wel es een paar mapjes, en ik heb laatst toen de kabel eraf lag de single player eens gespeelt. En zag toen een heleboel dingen waar ik NOOIT op was gekomen, en dat zie je hier dus bij deze mod ook weer naar voren komen. Met de half life engine kun je enorm veel, als het maar in je opkomt

combinaties van dingen kunnen enorm mooi uit vallen. Dus ik ben blij dat er weer is een paar mensen hier mee ge-experimenteerd hebben, en weer iets mooi bereikt hebben!

Volgens mij is dit een van de weinige engines die brak verklaart is, en tegelijk enorm veel mee gedaan is. Mijn complimenten!