Ik heb nog een oud GA-6BXC mobo liggen en ik heb er daarstraks een HDD van 60 GB aangesloten, maar als ik boot dan zegt hij bij het inlezen van de HDD: Not any active partition found on HDD. Er staan er dus zeker WEL verschillende partities op. Weet er iemand hoe ik dit kan oplossen?
om wat voor een HDD gaat het?? merk aub
kijk ook ff of er jumpers op de HDD zitten, anders een bios update
Het merk is IBMfreekweb schreef op 07 augustus 2002 @ 17:27:
om wat voor een HDD gaat het?? merk aubkijk ook ff of er jumpers op de HDD zitten, anders een bios update
Ik heb eventjes verder gezocht en een bios update is idd nodig. Alleen hoe moet ik dit doen? Let wel: er staat GEEN windows op die pc, enkel Linux
Heb je de bootpartitie wel aktief gemaakt met fdisk?Verwijderd schreef op 07 augustus 2002 @ 17:23:
Ik heb nog een oud GA-6BXC mobo liggen en ik heb er daarstraks een HDD van 60 GB aangesloten, maar als ik boot dan zegt hij bij het inlezen van de HDD: Not any active partition found on HDD. Er staan er dus zeker WEL verschillende partities op. Weet er iemand hoe ik dit kan oplossen?
Die schijf komt uit The UK en zat in een dedicated server. Ze heeft een tijdje als slave in een andere pc gezeten en is zeker nog bootablewarp schreef op 07 augustus 2002 @ 17:31:
[...]
Heb je de bootpartitie wel aktief gemaakt met fdisk?
Ik heb het opgegeven. Na enkele uren proberen lukte het niet dus heb ik die HDD maar terug in de andere pc gestoken. Ik heb geen zin om nog dagen te zitten klooien want tegen zaterdag moet mijn leechserverke klaar zijnVerwijderd schreef op 07 augustus 2002 @ 18:48:
zou graag horen hoe je het voor elkaar krijgt ( heb zelfde probleem met zelfde mobo)
check ff de jumpertjes op de HDD, daar kun je ook nog een zooi mee instellen. Zo heb ik een keer een 60GB IBM HDD gehad, die op 30GB gejumpert stond
Sta je in het begin we ff raar te kijken als je toch echt voor een 60GB betaalt hebt
Ik heb de jumpers minstens 20 keer veranderd dus daaraan ligt het zeker niet. Hij herkent de schijf wel als 60 GB alleen kan em het partitielabel niet inlezenfreekweb schreef op 07 augustus 2002 @ 19:06:
check ff de jumpertjes op de HDD, daar kun je ook nog een zooi mee instellen. Zo heb ik een keer een 60GB IBM HDD gehad, die op 30GB gejumpert stondSta je in het begin we ff raar te kijken als je toch echt voor een 60GB betaalt hebt
Pagina: 1