Unix doesn't prevent a user from doing stupid things, because that would necessarily prevent them from doing brilliant things.
while true ; do echo -n "bla" ; sleep 1 ; done
Idd. Daarbij vind ik het er ook nog goedkoop uitzien, terwijl het dat niet is (complete set is iets van 325 euroDemoniac schreef op 06 augustus 2002 @ 12:32:
Waarom wil je zo graag een Innovatek set dan? Volgens mij zijn die helemaal niet zo geweldig... Danger Den levert IMHO beter spul...
Impedance, a measure of opposition to time-varying electric current in an electric circuit.
Not to be confused with impotence.
Er is ook al een complete set voor onder de 200 eurootjes !!
En idd worden deze onder de naam Klax verkocht.
Ja maar daar zit dat kleine blokje bij, wat ik uit wil schelden voor videokaartblokje. . En de dikke CPU blokje kost zoals andere al vermeld hebben 100 euro.utilman schreef op 06 augustus 2002 @ 15:49:
@ BlizzarD
Er is ook al een complete set voor onder de 200 eurootjes !!
En idd worden deze onder de naam Klax verkocht.
Verwijderd
Alles is terug te redeneren naar 4
Verwijderd
Heb ook een XP1800+ met hierop een Innovatek Cool Rev. 3.0. Helaas nog niet helemaal in mekaar dus daar kan ik nog niks over zeggen, maar ik heb wel gelezen dat de Cool Rev. 3.0 beter koelt dan een Maze II en zeker beter dan Swiftech.
Wat in ieder geval al beter is aan de Innovatek is de bevestiging op de CPU. Ik heb met die Maze II bevestiging mijn EPoX 8K7A+ gesloopt. En dan is de slangbevestiging ook prima te noemen.
Innovatek wordt inderdaad in Nederland verkocht onder de naam Klax en niet alleen bij XXLCases, maar ook bij Freezinghardware. Maar in Duitsland zijn ze een stukkie goedkoper te krijgen.
Wat betreft de looks, de Cool Rev. 3.0 ziet er zeker niet goedkoop uit, zelf een stuk professioneler dan de Maze II, de Graph-O-Matic blokjes zien er wel wat goedkoper uit maar koelen prima.
Zal eens kijken of ik hier over de grens wat vind.. hebben jullie nog leuke links
naar shops in D'land.. is voor mij maar 3 minuten rijden
Vond idd die Klax er niet slecht uit zien..
Zit ook wel aan een Koollance kast te denken aangezien hier al alles mooi is
ingebouwd met radiator/fans/frontpanel etc..
Warzone spelen met andere tweakers? https://discord.gg/EYT3SC9
Beetje normaal mag ook wel hoor.
MESHIFY 2XL - MSI X670E CARBON - 9950X - 32GB DDR5 LEXAR 6400 - RX 9070 - GIGABYTE M32UC 4K 160HZ - ALPHACOOL UT60 420 & 360 & 1080 - LAING DDC1+ - TECHN CPU - CORSAIR AX850 - 2x990PRO 2TB - 1x9100PRO 4TB - 1xNM1090PRO 2TB - 2x850PRO 2TB - U.2 7.68TB+400G
Verwijderd
Ben laatst m'n bookmarks een beetje kwijt geraakt inclusief die naar winkels in Duitsland, dus hier kan ik je helaas even niet verder helpen, maar die zijn zo weer gevonden toch?
Ondertussen kan je deze reviews wel even lezen mocht je ze zelf nog niet gevonden hebben.
http://www.overclockers.com/articles545/
http://www6.tomshardware.com/cpu/02q1/020102/index.html
http://www.water-cooling....ovatek/innovatek_set2.htm
Verwijderd
Maarre, dat is wel meteen een minpuntje vind ik. Ontluchten vind ik persoonlijk erg klote gaan met het betreffende reservoir/vuleenheidje. Maja, met een beetje moeite kom je er meestal wel.
Die plaatjes bij XXLCases kloppen sowieso de helft van de tijd niet. Voor de complete setjes hebben ze steeds hetzelfde plaatje gebruikt.
Verwijderd
http://www.pc-frost.de
http://www.listan.de/index.html
http://computer-4you.at
http://www.oc-tweaks.de