[Active Desktop] => Lock Desktop Items

Pagina: 1
Acties:
  • 169 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeTeraarist
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 21:34

DeTeraarist

#Boots2Asses

Topicstarter
Of webonderdelen op het bureaublad vergrendelen in het Nederlands.
Dat werkt niet meer.
Ik heb een hele tijd een active desktop gedraaid, die netjes fullscreen was.
Nu is deze een dag of twee uitgeweest, maar nu krijg ik geen enkel "webonderdeel" wat ik op m'n bureaublad plaats fullscreen.
Normaal als je over een dingegie heen gaat, dan krijg je er zo'n grijze rand bij, waar mee je je onderdeel kan vergroten of kan maximalizeren en dergelijke.
Als je Lock Desktop Items aanzet, dan krijg je dat dus niet meer.

Maar wat wil nu het probleem zijn, ik kan klikken op Lock Desktop Items wat ik wil, maar mooi dat ik geen kans krijg om m'n active desktop te maximalizeren.
Ik heb ook al gezocht op microsoft.com, maar daar kon ik er weinig over vinden. De Active Desktop threads nog eens doorgelezen, ook zonder succes. Zelfs het register heb ik doorgepluisd, maar daar werd ik ook niet wijzer van.

Wie kent dit probleem en heeft de oplossing? Al was het maar de regsetting die ik moet veranderen om hem gemaximalizeerd te krijgen.

Soms, als ik heel stil ben, kan ik de zon horen schijnen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dracula78
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 05-09 21:07
Het probleem ken ik niet, maar ik weet wel waar je de settings kunt vinden...

De Active Desktop settings staan in:
. HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Desktop\Components\
De waarde van dword GeneralFlags (bit 1) bepaalt of de items gelocked zijn: 0=unlocked, 2=locked

De aparte componenten zijn als genummerde subkeys zichtbaar. Als je bijvoorbeeld maar één item hebt staat deze in:
. HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Desktop\Components\0

In iedere subkey staat een dword CurrentState. Bij mij staat hier 0x40000001.... Dat laatste getal bepaalt de weergave: 1=normaal venster, 2=maximized, 4=split desktop

Houd er rekening mee dat als je een component normaal maximaliseert, dat dan de string Position ook verandert.... dus als je alleen de CurrentState aanpast, dan is je component nog net zo klein maar wel in maximized state, als je begrijpt wat ik bedoel :)

Je kunt dus het beste de AD uitschakelen, dan de settings veranderen die je wil, en dan de AD weer aanzetten zodat je settings worden gebruikt...

D'r staan nog wat meer leuke keys en values daar... Ik gebruikte bijvoorbeeld de Position string om mijn perfect uitgelijnde componenten weer makkelijk terug te zetten in een batch file :)

[ Voor 0% gewijzigd door Dracula78 op 03-08-2002 11:44 . Reden: aanvullende info ]

3720 Wp @ StecaGrid 3600 Coolcept PVOutput Tech-blog


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeTeraarist
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 21:34

DeTeraarist

#Boots2Asses

Topicstarter
Jottem, hij het werkt, thanx!!!
Ik heb alleen de CurrentState aangepast, en dat was voldoende om hem fullscreen te krijgen. Dus hij's nu niet fullscreen met de grote van wattie was, maar gewoon fullscreen zoals dat ie hoort, als je begrijpt wat ik bedoel ;)

Soms, als ik heel stil ben, kan ik de zon horen schijnen