[Airwolf] schreef op 15 augustus 2002 @ 16:47:
...En je kan hem ook zelf hosten dus, maar dat is geen optie zeggen jullie.
Persoonlijk vind ik het dan wel moeilijk om erop te vertrouwen aangezien het een gratis service is van iemand anders.
Misschien dan iemand hier op t.net met een goede betrouwbare webserver er eentje wil hosten speciaal voor de t.net gebruikers?
Maar wat mij betreft hoeft een online/offline status van MSN eigenlijk niet... gewoon een MSN poppetje naast naast het ICQ bloempje is goed, deze hoeft echt niet persee aan te geven of de persoon online of offline is, maar moet gewoon aangaven DAT de persoon in kwestie beschikt over MSN, en dan kan doormiddel van een mouse-over of een lik op het MSN poppetje het des betreffende MSN adress weegegeven worden.
(Bovenstaande: phpBB achtige style van MSN)
Natuurlijk zou het ook leuk zijn om te kunnen zien of de persoon online of offline is op MSN, maar als dit om wat voor reden dan ook niet lukt/werkt/kan.... laat het dan daar niet van afhangen, en ga gewoon voor het bovende principe... zoals in het draadje te lezen is, er is genoeg interesse.
Nog even (alweer) voor de niet-ms gebruikers/msn haters: Als je geen MSN gebruikt... that's fine. Maar ga dan niet hier lopen roepen dat dit een slecht idee is. Voor de vergelijking: Ik roep toch ook niet dat ze de ICQ bloempies er uit moeten slopen?? Deze zouden voor mij heel irritant zijn, maar de zit een mooie optie in GoT om ze uit te zetten, dus heb ik er geen last van... Je kan er (neem ik aan?) vanuit gaan dat in geval van MSN poppetjes dit ook zo zal zijn.
offtopic:
Ik heb nog hier een daar een paar connecties met MSN professionals van uit de tijd dat ik met MSN Plus! heb meegeholpen. Ik zal eens kijken of er nog iemand is die eventueel een mooi scriptje heeft/kan maken voor dit gebeuren wat wel compitable is met niet-MS browsers.