Toon posts:

[Exchange 2000] Outlook synchronisatie uitzetten.

Pagina: 1
Acties:
  • 50 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Binnen het bedrijf willen we (voorlopig) Exchange enkel gebruiken voor de agendafunctionaliteit. (Gruwelijke overkill, maar MT beslissing..)

Nu heb ik mensen omgezet en de mailinstellingen gewoon op de "oude" internet mail laten staan.

Echter, Outlook besluit automagisch om alle mail die binnen komt te synchroniseren naar Exchange, en ik kan nergens een optie vinden om dat uit te zetten.

Ik bedoel: ik wil alleen gebruik maken van de agenda functionaliteit, en het is niet de bedoeling om mail te synchroniseren met Exchange, de mail moet gewoon op de workstations blijven staan. (Is ook MT beslissing om mail alleen op workstations te houden.)

Om mail gebruik te laten maken van Outlook Expresse vind ik niet echt een optie, omdat er dan andere delen van de functionaliteit van Outlook verloren gaan.

Iemand een suggestie?

Verwijderd

Topicstarter
Te vroeg een vraag gesteld... was gewoon een geval van RTFM..."Use Personal Folders"

Sorry.

  • Roelant
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
jeanpaultje schreef op 01 augustus 2002 @ 09:39:
Te vroeg een vraag gesteld... was gewoon een geval van RTFM..."Use Personal Folders"

Sorry.
Het was inderdaad al gemeld, dus ik doet 'm dicht :)

Dit topic is gesloten.