Verwijderd

Topicstarter
Voor mijn vakantie heb ik een Fuji DX-10 geleend om leuke plaatjes te schieten.
Nu is dit een oude camera, maar ik was er zeer tevreden mee. Zo gingen de GP-batterijen lang mee en de flits werkte uitermate goed.

Ik wil de ca. 275 foto's (!) die ik met het 16mb-kaartje heb geschoten nu op mijn PC zetten, maar ik heb er alleen een floppy disk adapter bij gekregen.
Op zich moet dat niet zo moeilijk zijn, maar het werkt niet. Ik heb de driver voor Win 2000 geinstalleerd, maar ik krijg elke keer een 'Smartmedia error'.

Kan iemand mij hierbij helpen? :?

Verwijderd

Topicstarter
Laat maar....het is al gelukt. :)

  • paella
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 06-03 11:52
Als je een probleem zelf oplost, graag ook vertellen HOE :)

No production networks were harmed during this posting


  • RekZ
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
275 foto's met een 16 mb kaart vind ik ook goed gedaan hoor :)

  • PsYgHo
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 06-03 22:52
RekZ schreef op 01 augustus 2002 @ 21:28:
275 foto's met een 16 mb kaart vind ik ook goed gedaan hoor :)
Had en phillipd esp2 60 cam, en op normal, dus niet fine , of basic, kon ik al 100 pics nemen op 4mb, dus zo sterk is dat niet, kwali verschil tussen fine en normal was te verwaarlosen, ent als bij mijn huidige 2800z

Mess with the best,DIE Like The Rest !
Als je in de poep gaat roeren, gaat het stinken!
In je broek poepen is hetzelfde als verliefdheid, iedereen weet het, alleen jij hebt het speciale gevoel!
I Ignore Fools, who Ignore Rules.


Verwijderd

Topicstarter
paella schreef op 01 augustus 2002 @ 20:55:
Als je een probleem zelf oplost, graag ook vertellen HOE :)
Smartcard zat verkeerd in de Floppy Disk Adapter :D

En ik heb er in totaal 231 foto's meegemaakt, allemaal op 'normal' en ongeveer 15 foto's op 1024x768, de rest op 640x480 :)
Pagina: 1