Toon posts:

compaq ipaq

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een compaq ipaq. Ik wil daarop via een verbinding met de mobiele telefoon een database benaderen. Nu heb ik er java op staan en ik heb de visual tools van microsoft. Nu vroeg ik me af, hoe ik zo'n dataserver kan benaderen, want volgens mij zit er geen odbc op die ipaq. Heeft iemand al eens een dataserver benadert via een ipaq en zoja hoe? En weet er iemand misschien een goede pagina met uitleg.
Want de meeste uitleg gaat over ms access dmv het docking station (usb) en niet via je telefoon.

bedankt,

  • Genoil
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-11-2023
euh je kunt toch gewoon een willekeurige serverapplicatie op een willekeurig os draaien en die gewoon pocketpc compatibe webpagina's laten uitspugen die je gewoon met PIE over een GSM/GPRS verbinding binnenhalen? of begrijp ik het ni?

Verwijderd

Webservice? of anders sql server CE en de data laten repliceren tussen een sql2k en je pocket device..

Verwijderd

Topicstarter
Ik kan niet direct van de pocket pc naar een sql 2000 server data wegschrijven met een applicatie die op de pocketpc staat. Kan natuurlijk wel een internetpagina benaderen en dan via dat wegschrijven. Maar ik wil dat de applicatie lokaal staat de pocketpc. Er bestaat geen sqldriver voor de pocketpc?

Verwijderd

Nee niet dat ik weet maar die sqlCE is opzicht ook wel n mooie oplossing toch? als je n snapshot van de meest relevante gegevens op je device hebt kan je 't ook offline benaderen maarja als je 'n tegen 'n db van 'n paar gigaan babbelt is het ook niet de meest ideale oplossing.

Verwijderd

Topicstarter
En dat probleem heb ik dus. Dus je bent toch ook maar voor een 'online' applicatie. Die gewoon op onze webserver draait....Maar je zou toch denken dat MS daar wel aan denkt? Is er geen mogelijk met een java pakket?

Verwijderd

I know jack en shit van java (and jack just left) ff wachten op mbravenboer of een van de andere java dudes :)

Verwijderd

Topicstarter
ok ik wacht af

  • Genoil
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-11-2023
met SQL CE kun je een externe server benaderen met RDA, en ook syncen tussen een op je CE bakkie draaiende db en een externe server, met 'merge replication'.
Kijk anders ff hier:
http://msdn.microsoft.com...-us/sqlce/portal_89dg.asp
Pagina: 1