Welke headset van Plantronics de beste?

Pagina: 1
Acties:
  • 168 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • -Moondust-
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 11-02 19:30
Ik ben nu al een tijdje (paar uur) bezig een goede headset te vinden. Mijn oog is gevallen op de fabrikant Plantronics. Voor een betaalbare prijs krijg je een goede headset. Ten minste, dat blijkt uit veel reacties. Maar er worden nogal wat types om mijn oren gesmeten. Hieronder heb ik de beste van elk type genoemd. Er zijn dus nog meer varianten. Graag zou ik wat meer te weten willen komen over ervaringen van eigenaars van headsets van PlanTronics.

* In verschillende posts op GoT hoor ik de HS1 vallen. Dat schijnt ook een bepaald type te zijn, maar die kan ik nergens vinden. Bestat dit type nog wel?
* Maakt analoog of digitaal nog wat uit? Waarom wel/niet?
* Heeft iemand een van de onderstaande types? Zoja, wat zijn je ervaringen ermee?

PlanTronics DSP500
PlanTronics .Audio 90 Analog Headset

Alvast bedankt voor je reactie :)

  • MRic3
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-02 15:37

MRic3

Of praat ik weer poep?

Ik ben ook aan het zoeken naar een headset en wel wat info gevonden...

Digitaal (USB) of analoog: [url="http://www.pcheadsets.nl/algemene_introductie_white_paper_pc_headsets.pdf"]lees en beslis[/url] mijn keuze USB ook al zijn ze wat duurder

een mooie is de [url="http://www.pcheadsets.nl/dsp500.htm"]DSP 500[/url] waarvan [url="http://www.gameparty.net/artikelen/hardware/273/?page=1"]hier[/url] een review.

Het ligt er een beetje aan wat je er mee wilt doen. Die DSP 500 a ¤ 100,00 kan alles zo'n beetje en je krijgt er ook software bij. Labtec had ook een USB uitvoering de [url="http://www.labtec.com/index.cfm?countryid=1003&languageid=1&page=gear/details&contentid=8"]axis 712[/url] die kost rond de ¤ 70,00 ... goedkoper maar zonder software..


(trouwens wel heel toevallig... paar dagen geleden ik gepost: [url="http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/555945"]http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/555945[/url])

If the world didn't suck, we would all fall off!!!


  • -Moondust-
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 11-02 19:30
Hey, thnx voor de info, heb alles ff doorgelezen. Die DSP500 lijkt me wel wat, alleen jammer dattie zo duur is. Maar goed, dan heb je ook wel wat. Maar goed, nu ng de vraag, waar kan je die DSP500 kopen???

  • Sogree
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 02-01 14:13

Sogree

..::te huur::..

[url="http://www.tweakers.net/pricewatch/30497"]http://www.tweakers.net/pricewatch/30497[/url]

succes

  • -Moondust-
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 11-02 19:30
Sogree, bedankt voor de tip. Ik kon um alleen bij [url="http://www.lumidee.nl"]www.lumidee.nl[/url] vinden, maar daar wassie 160 euro excl. BTW (:'().

  • Sogree
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 02-01 14:13

Sogree

..::te huur::..

voorkauwmodus aan:

[url="http://www.comptechworld.nl/cgi-bin/mof.cgi?order=1----6207488----Headset+Plantronics+DSP500+dig.+USB----98.00----1----0"]http://www.comptechworld.nl/cgi-bin/mof.cgi?order=1----6207488----Headset+Plantronics+DSP500+dig.+USB----98.00----1----0[/url]

voorkauwmodus uit.

zo, nu succes dan?

  • 8088
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

8088

NaN

Op zaterdag 27 juli 2002 03:35 schreef Sogree het volgende:
zo, nu succes dan?
Succes had 'ie al aangezien hij je tip opvolgde en je er voor bedankte.

Do you seek to engage in or have you ever engaged in terrorist activities, espionage, sabotage, or genocide?


  • -Moondust-
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 11-02 19:30
Ik realiseerde me aanvankelijk niet dat die headsets onder "speakers" te vinden waren in de pricewatch. Die DSP500 gaat het worden, mooi dingetje lijkt me!

  • -Moondust-
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 11-02 19:30
Heeft iemand de Plantronics DSP500 thuis? Zou je dan svp je ervaringen met dat ding willen posten hier? Thnx!

  • ShadowrunR
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 14-02 14:12
Die Plantronics DSP500? Die wordt dan herkend als bijkomende geluidskaart ofzo? Toch?

  • -Moondust-
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 11-02 19:30
Die heeft idd zijn eigen chip en wordt aangesloten op de USB-poort.
Ik vraag me af of iemand dit ding heeft en wat de ervaringen ermee zijn. Plantronics heeft ook nog analoge headsetjes die aanmerkelijk goedkoper zijn dan de digitale headsets zoals de DSP500.

Anyone?

  • MRic3
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 12-02 15:37

MRic3

Of praat ik weer poep?

Als je fff het draadje had gelezen zie je bovenaam in mijn post een review staan...

Ik heb ondertussen ook een headset gekocht en het is een Labtec Axis 302 geworden (analoog) voor ¤20,00 bij de Mycom... en ik ben tevreden.... Een vriend van heeft de Labtec 002 die hangt in je nek en zitten nog controls op de draar en dies ook fijn...

If the world didn't suck, we would all fall off!!!


  • -Moondust-
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 11-02 19:30
Die review had ik al gelezen, maar mijn interesse gaat uit naar het kwaliteitesverschil tussen de dure digitale oplossing en de goedkopere analoge oplossing. En ervaringen van gebruikers zijn natuurlijk altijd handig om een betere indruk te krijgen van het product. Zo'n review is ook niet alles. En het gaat hier om 98 euro, dus ik kijk rustig ff rond voordat ik die aanschaf.

  • Macabre
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12-12-2025

Macabre

Euhh...

Waarom niet de Plantronics .90 ?
Analoog maarja wel een stuk goedkoper en de specs zijn psies hetzelfde toch ?

Heb em besteld voor 40 euri

..:: Specs ::..

Pagina: 1