Op donderdag 25 juli 2002 15:45 schreef Nozzman het volgende:
Voor zo'n pimpmerk (kom maarrrr) en zulke patserbakken (4 uur op het schoolplein) vind ik ze een redelijke lamme site hebben (kom maaarrrrrr).
fout, mercedes zelf is geen patser-merk, daarmee kun je hooguit doelen op die verschrikkelijk verkeerde AMG-zooi.
verder heb je natuurlijk van die duurbetaalde advocaten-zooi die erin rondrijden, dat ligt zelf weer aan de onevenredig hoge betaling die zij van bedrijven als BUMA/STEMRA ontvangen.
maar het is absoluut zo dat ook integere en goede mensen rondrijden in mercedes.
dat minderjarige brabandertjes danwel machtgeile advocaten aangetrokken tot dit merk worden is geen teken dat dit merk fout zo zijn
// terug naar de topicstarter
wat bedoel je met opleuken;
alsjeblieft, doe dat niet danwel erg spaarzaam.
een logo wil je normalerwijze altijd in vector-staat houden, effecten als schaduw- danwel lichtrandjes en 3D effecten (bevels) zijn fout en doen afbreuk aan de kracht van een logo.
zorg liever dat een logo goed vrijstaand is en niet omringd door conflicterende elementen.
als je het mercedes logo ziet, is hier binnen de vorm zelf ruimte gemaakt voor een oplicht-effect door de witte binnenvorm in de ster, ik meen dat daarnaast mercedes ook een logo heft waarin deze ontbreekt en enkel de ster en cirkel in 'vaste' vorm bestaat.
Intelligente mensen zoeken in tijden van crisis naar oplossingen, Idioten zoeken dan schuldigen