Toon posts:

sorry nogmaals: teruglinken mapstructuur

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Sorry van net; ik ben heel lang niet geweest hier en wou eerst even m'n account testen. Ik was bezig het bericht te wijzigen maar jullie hadden hem intussen al gelocked. Affijn:

Ik ben een webpagina aan het maken die bestaat uit 5 pagina's in een frameset. één daarvan is het menu, gemaakt in flash, en één is het frame voor de content (subpagina's).
Nu wil ik in het flashmenu middels "get url" linken naar een pagina die moet verschijnen in dat frame. Het pad van het flashmenu is (!lokaal): E:\adriaanrees\flash\movies\menu.swf en van de te linken page E:\adriaanrees\webpages\content\cv.htm. Het lukt me niet om het juiste pad te vinden dat ik in moet vullen. Kan ik wel linken naar een andere mapstructuur, of moet het weer een subdirectory zijn van ../movies ?

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 29-08 19:47

Bosmonster

*zucht*

Das beter ;)

je kunt meerdere mappen terug met

../../../ etc

of makkelijker is eerst terug naar de root en vandaar het pad opzoeken

/adriaanrees/webpages/content/cv.htm

Verwijderd

Topicstarter
slim; uurtje zoeken om erachter te komen dat ik cv.htm had staan ipv cv.html (vind je het gek dat ie hem niet vind) :Z
Thanks anyway.