[DVD] Menu maken voor branden op standalone DVD-RW

Pagina: 1
Acties:

  • vandenhende
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 04-03 23:28
Ik heb een videomontage gemaakt met adobe premiere. Deze montage wil ik bij mijn audio/video specialist laten branden op dvd (heb zelf namelijk helaas geen dvd-rw). Zij maken gebruik van een standalone brander. Nu is mijn vraag of je bij zo een standalone brander ook dvd menus kunt maken. (met authoring software zoals ulead DVD movie Factory).

Alvast bedankt voor de info!
:7

edit:
Is trouwens 33 euro te veel voor het branden (incl dvd) ??

  • sarlo
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 04-03 09:34
edit:
Is trouwens 33 euro te veel voor het branden (incl dvd) ??
vind ikwel aan gezien ik mijn dvd back-up voor 17.50 heb das bijna de helft

  • Sheik
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21-11-2024
Nu bij de Makro:

dvd-rewriter
Samsung dvd r/ram 4.7 gb. Snelheid: 24x6x1x1 Buffergrootte: 1 mb Aansluiting: e-ide/atapi Brandersoftware adaptec Overige software: power dvd Garantie: 2 jaar.
249.- (296.31 incl.)

Niet duur, lijkt me beter om zoiets aan te schaffen. Na een paar keer branden heb je de kosten al eruit ;)

  • pasz
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 04-03 20:57
kijk eens op [url="http://www.vcdhelp.com"]www.vcdhelp.com[/url] hoe je DVD`s kan authoren.

woei!


  • vandenhende
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 04-03 23:28
Ik had inderdaad ook al naar die DVD brander gekeken bij de makro. Ik zou er best 300 euro aan uit willen geven. Want zoals je zegt: na een paar dvds heb je hem er wel uit. Het probleem is dat ik niet weet of ik dan wel wat goeds koop. Er zijn toch meerdere dvd standaarden? Het is natuurlijk de bedoeling dat mijn gemaakte dvds op zoveel mogelijk verschillende dvd spelers te zien moet kunnen zijn. Zou het wat zijn die brander van de makro? Als ik dan een dvd wil branden hoe lang duurt dat dan?

Groeten
Bart
:)

  • Sheik
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21-11-2024
Het niet kunnen lezen van bepaalde formaten, ligt aan de dvd speler. Een dvd brander doet gewoon z'n werk wat ie moet doen.

Ohja, over de snelheid he...24x6x1x1 was het. Ik weet helaas niet hoelang zoiets duurt, iemand?

  • Baklap
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 06-05-2023

Baklap

Grrr pak icoon ... pak !!!!

Zoals al eerder gemeld [url="http://www.vcdhelp.com/dvd.htm"]www.vcdhelp.com/dvd.htm[/url] geeft goede uitleg over standaarden. Het branden van een DVD is inherent aan de snelheid van je branden. Voor het authoren van de DVD kun rekenen op leuke tijden :)

|Avid-Encoding-Editing-Authoring|

Pagina: 1