Toon posts:

[Mod pics reqeust] Chieftec PC case TX-10BLD

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
yO,

Heeft een van jullie zon case of hebben jullie pics van een mod want het is een verschrikkelijke mooie maar wat ik er precies aan moet modden behalve window + cooling weet ik ook zo snel ff niet.

Het gaat BTW over deze case :

[url="http://www.alternate.nl/prodpic/200x200/t/tqxc10.jpg"]http://www.alternate.nl/prodpic/200x200/t/tqxc10.jpg[/url]

  • Terror
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 02:50
Tja, wat doe je zoal met een gemiddelde kast? ZOu er nog een vu-met in kunnen mikken. Als je goed met verf bent kan je hem mooi beschilderen. (egaal ander kleurtje zou zonde zijn)

Dell XPS M1530 (Red) | T8300 | 4 GB | 750 GB 7200 rpm | 8600m GT | Wifi N | 1440x900 LG | 9 Cells | Windows 8.1 Pro x64


  • AxzZzeL
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 29-07 17:23

AxzZzeL

maakt oogsnoep

Misschien nog een fanbusje achter dat klepje erin. Of een LCD'tje erbij.

Waarom makkelijk doen als het ook moeilijk kan?


Verwijderd

raampje in de zijkant, ccfl achtergooien, neon glowwire in die groef op het deurtje en achter dat roostertje
ander kleurtje is niet nodig vind ik dan kan je em evengoed in het beige kopen en dan verven, misschien nog een LCD'tje onder het deurtje
en voor de rest ga je eens een beetje rondkijken op [url="http://www.coolcasegallery.net"]virtual-hideout[/url] en bekijk daar eens alle mods, zullen er wel enkele van tussen staan (zowel de oude als de nieuwe kijken) dan vind je er meer dan 1.000 al, en daarmee heb je meer dan genoeg inspiratie believe me >:)

  • gvdh81
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 14-07 08:51

gvdh81

To got or not to got..

Kheb er 1, ga hem niet veel modden behalve rounded cables, window kit, cfl, baybus, en voedingmod. (Oh ja, en case handles voor lan partys)