[ga-7vrxp] Onboard sound wil niet meewerken

Pagina: 1
Acties:

  • Hollie
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 21:32
Hoi,

Ik heb net mijn nieuwe pctje binnen - moest alles even installeren en ik bleef vastzitten bij het geluid.
Er zit onboard sound op (Creative CT5880), maar windows XP Pro die kan er geen vriendjes mee worden. Een aantal drivers van driverguide.com geplukt - maar dat wou ook niet echt lukken. Natuurlijk eerst op de site van gigabyte gekeken - daar ook de drivers vanaf gehaald - maar daar wordt ik niet echt wijs uit.
Ik neem aan dat er meer zijn met dit plankje die ook onboard sound gebruiken - kan iemand mij vertellen wat ik moet doen om het aan het werken te krijgen? Er komt nu allleen maar wat gekraak uit?

Apple en Joppiesaus all the way


Verwijderd

heb je de stekker van de speakers wel in de goede uitgang geprikt :X

nah, ik zal even voor je zoeken :)

[url="http://www.bebits.com/bob/11689/GA-7DX_CT5880_sound.zip"]http://www.bebits.com/bob/11689/GA-7DX_CT5880_sound.zip[/url]

Verwijderd

winXP moet um toch herkennen als een Creative Sound Blaster 128 PCI (Compatible)

Verwijderd

Ga naar toevoegen nieuwe hardware.Geluidskaart opgeven dan verwijzen naar drivers.Zou moeten werken