[flash] Optimize

Pagina: 1
Acties:

  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

Topicstarter
[url="http://www.skwishworks.com/flash/index.html"]Optimaze[/url]
* The Ultimate Vector Graphic File Compression. *

De makers deden de hele tijd vaag over deze applicatie, maar is dus eindelijk gereleased.

Blijkt een compressie programma te zijn om je flash files te comprimeren, zonder dat het problemen geeft in de huidige players. SWF's van Flash 3, 4, 5 & MX kunnen gecomprimeerd worden.

Een tijd geleden kwam iemand (van W&G) met deze link op de proppen, maar kan dat topic niet meer vinden.

Het ziet er veelbelovend uit, maar ben benieuwd:
- wat jullie ervan vinden
- indien je dit pakket wilt /gaat gebruiken
- hoe de makers die compressie uitvoeren, zonder dat er aanpassingen nodig zijn in de huidige players. Of lijkt het erop dat het SWF formaat veel overhead heeft waar niks mee wordt gedaan?

Ik ken natuurlijk wel de truc om je swf-je te openen in kladblok om je ActionScript code te optimizen, maar lijkt me lastig met animaties :?.

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.


Verwijderd

Op vrijdag 19 juli 2002 09:28 schreef BtM909 het volgende:
- hoe de makers die compressie uitvoeren, zonder dat er aanpassingen nodig zijn in de huidige players. Of lijkt het erop dat het SWF formaat veel overhead heeft waar niks mee wordt gedaan?

Ik ken natuurlijk wel de truc om je swf-je te openen in kladblok om je ActionScript code te optimizen, maar lijkt me lastig met animaties :?.
Even een kleine uitleg...in tegenstelling wat je zegt, optimaze doet geen swf compressie, maar vector optimalisatie...hij herberekend curves etc.
Met de actionscript in een swf heeft dit niets van doen, evenals niet met het comprimeren met de swf codes. Alleen vector graphics/animaties worden gehercalculeerd; dit betekent dat dit alleen nut heeft bij een animatie rijke swf.
De taktiek van deze optimizer is erg slim, hij traced curves, en kijkt of hij er 'vector coordinaten' ofwel 'control points' uit kan halen zonder dat de curve kwaliteit verliest, of zoals je zou willen, met minder qualiteit.

Zeker een handige tool, veel van die voemgevers die komen met unoptimized .ai bestanden, die ze dan hebben gesaved naar swf. Deze kan je dan vrij goed optimizen met optimaze.