Niet om het een of ander hoor, maar hier kun je arp helemaal niet voor gebruiken. Arp is de brug tussen het ethernet protocol en IP. Je mac-adres veranderen (als dat kan) moet je met software (of driver) van de leverancier doen.
Je kunt niet in een systeem meten zonder het systeem te beinvloeden.... (gevolg van de Heisenberg onzekerheidsrelatie)
[search=mac adres veranderen]
[search=mac adres wijzigen]
http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/12#12
Laatste mogelijkheid:
[search=mac adres wijzigen]
http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/12#12
Laatste mogelijkheid:
allemaal te vinden in FAQ & searchWin2k/XP mac adres via registry:
Ga in de Registry naar :
code:
1 2HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\ {4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\
Daar zie je : "0000","0001","0002", enzoverder.
Elk nummer staat voor een Networkdevice, je netwerkkaarten staan daar ook tussen.
Als je in een key kijkt, zie je ergens een string value "DriverDesc", met als value de naam van je netwerkkaart zoals die in de "Network and Dail-up Connections" staat.
Om het MACaddress te veranderen maak je in die key van die netwerkkaart een Stringvalue NetworkAddress aan. En als waarde geef je die het MACaddress dat je wil. Als je het MACaddress "00-50-04-2D-BC-12" wil, geef je die Stringvalue als waarde 0050042DBC12.
Reboot
Zorg ervoor dat je geen 2 nics met zelfde mac hebt zitten
Dit topic is gesloten.
![]()