Toon posts:

Geheugen in turbo mode

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Wil graag m'n geheugen in het bios op turbo mode zetten, het is namelijk de enige manier (believe me, ik heb het syteem helemaal gek gemaakt afgelopen week)om m'n raid 0 config normaal te laten draaien op 35 mb/s transfer, sowieso gaat het systeem als een trein in turbo mode maar het is allesbehalve stabiel. Nou heb ik een extra reep 256 erbij gegooid, maar dat trekt ie al helemaal niet. Wat voor geheugen moet ik hebben om in turbo mode te kunne draaien? Ik heb nu een reep samsung 2700 DDR 256 en een reep 256 (standaard) Crucial 2700 DDR. (Crucial is er als laatse bij gekomen, samsung deed het een paar uur voor dat m'n systeem stierf). Bedankt alvast voor je hulp

Mimezine

m'n sys:
XP 1800+
ASUS A7V333
RAID 0 op 2 x Matrox 40 GIG
BIOS 1008 Beta
Geforce4 4400 128
Creative Live
LG Brander
Panasonic DVD
1 x 256 Crucial 2700 DDR
1 x 256 Samsung 200 DDR
3com 10 Mbit
noname 10mbit

  • tweakduke
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 09:19

tweakduke

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit
je kunt beter je geheugen handmatig hoog zetten, bij turbo mode gaat die meer omhoog gooien zodat die onstabiel wordt ja
dat crucial reepje moet het goed kunnen, maar ook samsun heb ik het zien doen op hoge timings te draaien.
zet gewoon je timings hoog en en cas latency's

Tweakers Discord


  • Termi
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 08:52
Je zou beter door je zelf , het geheugen kunnen instellen :), zodat je echt het max daar uit haalt :P. (zonder FSB op te voeren). Je moet alleen kijken wat kan me geheugen wel en wat neit en dat is proberen :P.

Dus pak je boekje er bij, staat alles goed uitgelegd en ga spelen :7.

  • mOrPhie
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 20-08 15:04

mOrPhie

❤️❤️❤️❤️🤍

Meestal wordt op dit soort features (turbo mode) ook geen snelheidsgaranatie meer gegeven door de mobofabrikanten. Dit omdat het mede afhangt van de kwaliteit van je geheugen.

Een experimentele community-site: https://technobabblenerdtalk.nl/. DM voor invite code.