Op woensdag 10 juli 2002 16:17 schreef ghb78 het volgende:
Goedemiddag allemaal
Ik heb een geforce2 mx400 en mijn iconen beginnen allemaal te verkleuren naar roze, het wordt steeds erger. Ik heb de laatste drivers.
Ik heb een intel pentium 1.9, msi 845 pro 2 met win98.
Heeft iemand enig idee hoe ik dit kan verhelpen??
BVD
Op woensdag 10 juli 2002 16:42 schreef ghb78 het volgende:
Haha...zat op zoiets te w88!
Ja heb de drivers inderdaad allemaal verwijdert en het opnieuw geprobeert. Ze zijn dan even weg en komen na een dag of twee gewoon weer vrolijk terug!
Je PC komt uit de kast: 'daddy? I'm gay...'

(Sorry, No pun intended, I just couldn't resist..

)
En weer ontopic
Dit riekt trouwens sterk naar op de achtergrond draaiende 'funware' van collega's ofzo?
Na verwijderen & herinstalleren drivers-> even weg, langzaam weer roze? Probeer in ieder geval eens terug te schakelen naar 256 of 16-kleuren, en kijk of de tint veranderd als je dat doet.
Gaat 't verloop geleidelijk, vloeiend en beinvloed 't alle kleuren die worden weergegeven? Check dan even of er niet toevallig iets magnetisch in de buurt ligt. Vaak kan de degauss-functie van je monitor dat (mits niet te ernstig) wel wegwerken (als je een eventuele bron dan ook weghaald natuurlijk).