Ok, ik me ADSL binnen en wil beginnen met aansluiten. Alles goed volgens de handleiding, (ik heb een isdn lijn). Ok, eerst open ik mijn NT1 kastje om te kijken hoe het daar zit, mijn handleiding zegt,verwijder de gekleurde draden uit de aansluitklemmen, nu heeft de kpn dit de vorige keer blijkbaar errug raar aangesloten. De kabel die van het ISRA punt de NT1 binnengaat gaat eerst de NT1 in, waarnaa ik zie dat er 2 draden (oranje en wit) in de aansluitklemmen zitten, en de rest loopt door, naar de quatrofox en nog eens dezelfde kabel naar het telefoonstopcontact. Hoe kan ik dan ooit de blauwe en de roode draad in mijn aansluitdoosje krijgen
Ik met de service lijn bellen, ja meneer dit en dat. U zal de splitter in de meterkast moeten ophangen, ik zeg: dus daar moet ik de blauwe draad en de rooie in het aansluitdoosje doen, ja meneer en u heeft extra draad nodig. Nu ik de meterkast in, en zie een wirwar van draden , maar om die blauwe draad en de rooie erin te krijgen moet ik gaan knippen, ik snap er dus geen hol maar van
, ik hoop dat iemand het wel snapt of de zelfde situatie had.
Verwijderd
Waarschijnlijk is het zo gedaan.
De rood/blauwe die voorheen vanaf de isra naar de eerste aansluiting liep, komt nu vanaf de qvox de reserve aders zijn gebruikt om de NT1 te voeden.
Dus als je de o/w gebruikt voor naar de splitter dan is het ok.
De rood/blauwe die voorheen vanaf de isra naar de eerste aansluiting liep, komt nu vanaf de qvox de reserve aders zijn gebruikt om de NT1 te voeden.
Dus als je de o/w gebruikt voor naar de splitter dan is het ok.