Toon posts:

Vreemde hang na spelen WarCraft 3

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Na een dag vrolijk ge-wc3't te hebben, hield mijn pc er na het afspelen van een replay ineens mee op. Crash. Het scherm bleef mooi staan en mijn toetsenbord, muis, of windows reageerden niet meer.
*Reboot*
Hmm vreemd, hij blijft hangen bij het dualboot scherm :?
Ik kon dus kiezen en op enter drukken (Win xp pro & Win 98, ik draai meestal xp. Dus ook deze keer). Hierna hing hij gewoon. Dus ik heb kast opengemaakt, en nou heeft mijn mobo (MSI K7t pro 2a) 4 van die leuke lampjes. De meest linkse was rood, de rest groen (dit hoort 4x groen te zijn...).
Omdat ik een 2e hands mobo heb (hij doet het al jaar goed dus is prob niet..) heb ik geen handleiding erbij (nouja dit hoeft dus niet altijd maar in mijn geval wel), en weet ik niet wat deze "errorcode" van lampjes betekend. Weet iemand dit misschien of herkent iemand het probleem die me kan helpen mijn pc weer wc3-startklaar te maken? :)

  • Flauwekul
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20-04 17:53
De error code = boot attempt.

Verwijderd

Topicstarter
Bah, tegenwoordig is zelfs poging tot booten een error.

Ik heb nu geprobeert om de ram om te wisselen (256mb <> 64 mb). Het probleem blijft, PLUS als ik de 64 mb reep eruit haal is hij ineens GLOEIEND maar dan ook GLOEIEND heet. :? :?

Verwijderd

Topicstarter
Nou, het ligt dus duidelijk aan mijn windows ofzo? Hij hangt gewoon bij dat scherm waar je tussen de 2 OS'en kunt kiezen. Iemand hier ervaring mee? In een format heb ik serieus geen zin, aangezien ik dus net allerlei spellen heb geinstalleerd en vanuit dos kan ik niet backuppen :/

  • Keesr
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 15-08-2017
Mja, reboot zal misschien wel moeten. Ga eens naar Windows 98 dan, kijk eens of alles daar wel werkt!

Bij de weg Heb je em niet overgeclocked? Of wordt die 256mb ook zo heet?

Death is nothing; but to live defeated and without glory is to die every day - Emperor Napoleon I


Verwijderd

Topicstarter
Op dinsdag 09 juli 2002 18:20 schreef Keesr het volgende:
Mja, reboot zal misschien wel moeten. Ga eens naar Windows 98 dan, kijk eens of alles daar wel werkt!

Bij de weg Heb je em niet overgeclocked? Of wordt die 256mb ook zo heet?
Nee ik heb hem niet overgeclockt.. Ik heb al zo vaak gereboot, maar hij hangt bij het scherm waar ik OS kan kiezen. Ik kom het OS zelf dus niet in :'(
Pagina: 1