Toon posts:

Ethernet plank voor ADSL

Pagina: 1
Acties:
  • 32 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben atm bezig met me ADSL aansluiten (YES!) en zit met een probleempje, ik heb dus een Ethernet kaart nodig voor mijn connectie van de Modem naar de PC, nu heb ik geen idee welke te kiezen. Nu zat ik te denken aan deze kaart:
http://www.dynabyte.nl/shop_artikel.asp?Nr=12345&RegelNr=247723&Zoeken=1&Aanbieding=&Top20=&HomeAanbieding= (Ik weet 0.0 van netwerken etc. vandaar dat dit waarschijnlijk een stomme n00b vraag is)

Mijn budget is niet zo ruim na die peperdure aansluitkosten dus vandaar dat ik de goedkoopste neem :P. Ik upgrade later nog wel ofzo... Maarehm zal deze voldoen of niet?

Verwijderd

elke 10 m/b kaart met een UTP uitgang zal volstaan.
Ik heb zelf een of ander merkloos 10 m/b kaartje en die doet ut prima.

  • _nethack
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-08 12:04

_nethack

We're all MAD here

Ja

Sometimes you just have to sit back, relax, and let the train wreck itself


  • StaticZ
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22:11
Een realtek kaartje zal ook prima werken en zijn ook niet zo duur.

Verwijderd

Het maakt niet uit, elke kaart zal wel voldoen. Overigens met een beetje zoekwerk had je dit antwoord ook kunnen vinden.

Dit topic is gesloten.