Op dinsdag 09 juli 2002 01:08 schreef dapib het volgende:
Ja we kunnen hem wel als router instaleren, maar dat is toch ook niet de leukste oplossing. Die server komt wel vol met gevoelige informatie te staan.
Volgens mij is het op een of andere manier wel mogelijk, ik weet alleen niet hoe en daar heb ik wat hulp bij nodig.
Als jij zegt dat die server voel met gevoelige informatie staat mag die helemaal niet fysiek aan een netwerk hangen. Want elk systeem wat aan het internet hangt is een potiëel doelwit
Maar op het moment snap ik even niet meer wat jij wilt.
Dus teken nu even je situatie uit zoals jij die wilt hebben zodat ik een idee kan krijgen wat jij wilt. En als je een w2k server aan het internet hangt als een router en jij configureerd dat ding een beetje volgens de regels zie ik niet meteen in waarom jij het niet vertrouwd.
Have a little faith.
Oja, @home heeft poort 139 geblokkeert op hun netwerk. Dus je kunt nooit en nimmer bestanddeling doen over een @home netwerk. Dat is dus al een stukje meer zekerheid dat niet iedereen bij je bestanden kan komen. Maar zoals ik al eerder zei. Als de instellingen goed staan op de server kan dat ook nooit gebeuren..
* 4POX draait nu al 2 jaar een NT router en fileserver zonder problemen.. En alles op tcp/ip.