Een vriend van mij heeft laatst een Kodak DC 3900 digitale camera gekocht, maar krijgt het niet in werking. Als je de camera aanzet geeft ie meteen een E 11 (or something) melding, wat betekend dat de firmware niet goed is. Maar deze kan je dus ook niet updaten, omdat je als je de software installeerd de camera niet gezien wordt. Hij draait Windows XP. Nu = mijn vraag heeft iemand hier ervaring mee, of kent het probleem, kan het aan Windows XP liggen? Thnx 4 now!
Firmware lijkt mij meer een camera probleem. Waarom probeer je 'm niet een keer op een andere pc met win98 o.i.d. ?
My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre and that I am therefore excused from saving the world
Als de camera zelf al aangeeft dat ie niet kan booten vanwege een foute firmware dan lijkt het me dat je het beste terug naar de winkel kunt gaan voor een nieuwe.
Want zonder goede firmware kan ie vast ook niet aanloggen op de pc etc. (als ie dan al weet wat dat is en hoe het moet)
Want zonder goede firmware kan ie vast ook niet aanloggen op de pc etc. (als ie dan al weet wat dat is en hoe het moet)
FFXIV: NA: Flandre Scarlet' @Sargatanas - FFXIV Collect & EU: Brynhildr Herja @Lich - FFXIV Collect