Beste draadverb. systeem voor hoedenplankspeakers

Pagina: 1
Acties:

  • The PyroPath
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 11-08 00:26

The PyroPath

Go Tweak your ass off

Topicstarter
Een maat van me gaat naar alle waarschijnlijkheid een setje Hoedenplank speakers kopen, hij heeft geen Hoedenplank maar een lappie stof dus die gaat hij vervangen door een Spaanplaat en daar wil hij de speakers in douwen. Echter hij heeft niet zo'n groot autootje en dus moet zn hoedenplank er af en toe uit zodat er wat meer in zn kofferbak kan. Heeft er iemand een idee wat het beste systeem is om de speakers met de kabel te verbindin zodat hij het makkelijk los kan koppelen en zn hoedenplank eruit trekken?

Breek je nek voorzichtig


Verwijderd

Om te beginnen kan je beter MDF gebruiken dat zakt niet zo snel door en is lekker makkelijk bewerken.
Er zijn kroonstenen verkrijgbaar waarvan je de 2 helfden van elkaar af kan trekken zodat je een mannetje/vrouwtje aansluiting overhoudt.
1 helft bevestig je tegen de onderkant van je hoedenplank (beetje achter in zodat de draden niet midden in je laadruimte bungelen).
Voor de bedrading op de hoedenplank (van de speakers naar de kroonsteen) kun je het best installatie-draad gebruiken.
:7