Hoe krijg ik hier 2x8cm fan in?

Pagina: 1
Acties:

  • REDFISH
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 13-07 15:20

REDFISH

beetje vreemd en niet lekker

Topicstarter
http://members.lycos.nl/redfish/Systeem/snapshot0000.jpg
http://members.lycos.nl/redfish/Systeem/snapshot0003.jpg

Het probleem is dus dat er een hoek inzit. Of weet iemand waar ik loss moederbordplaten kan krijgen die zo'n hoek niet hebben?

  • AMYC
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online

AMYC

46851

weet je zeker of daar wel 2 x 8 in past ?

EDIT: oh zo, ik weet niet waar je zulke mobo tray's los kunt kopen...

  • REDFISH
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 13-07 15:20

REDFISH

beetje vreemd en niet lekker

Topicstarter
De ruimte nu is zeg maar 6cm lang en dan komt die hoek en dan is er nog eens rond de 2 cm over. Het zou dus passen als die hoek er niet inzat. Maar kan ik die hoek er niet uitzagen en er dan een alternatieve plaat ofzoiets inzetten?

Verwijderd

gewoon in de zijkant boven aan maken of zo.

Verwijderd

als je een vierkant gat maakt dus ook door de hoek heen, dan zou je eventueel de fan ertussen kunnen zetten. alleen dan zul je nog een manier moeten zoeken om de fan vast te zetten.

Verwijderd

hmm.. ik zou zeggen... aanpassen die achterkant.
Slijpen, dremelen, zagen... extra ophanging maken dmv aluminium latjes ofzow...


Heb ooit (back in the days) ook een case gehad met zo'n achterkant.
Daar heb ik echter wel een fanduct bij gekregen die je in dat 2CM gedeelte monteerd. De koeler komt dan 90° tov de achterkant te zitten en de fanduct doet de rest..

Als je interesse hebt wil ik hem wel eens zoeken en een fotowtje van maken.

  • Stealth2000
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 02-06 10:00
Ik ga op die plek ook een fan plaatsen maar bij mij zit ik ook met zo'n rand. Ik maak gewoon een gat van 6cm en daarachter een soort koker. Ik zit nu te twijfelen of ik zelf wat plexi op maat maak en zo'n 6->8cm zelf maak of er 1 koop.

zie 6->8cm stuk
Pagina: 1