Toon posts:

Alcatel speedtouch sub adsl onder redhat 7.3

Pagina: 1
Acties:
  • 48 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
zou iemand me kunnen helpen met het installeren van de alcatel usb adsl modem onder redhat linux 7.3 ik kom er helemaal niet uit.

  • DGTL_Magician
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-06 14:36

DGTL_Magician

Kijkt regelmatig vooruit

Zeg, het is maar een ideetje hoor, maar misschien moet je de documentatie eens lezen die bij het pakket is meegeleverd.

Blog | aaZoo - (Wireless) Networking, Security, DDoS Mitigatie, Virtualisatie en Storage


  • el_salvador
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 15-07 16:07

el_salvador

njah das duidelijk

daar hebben we de search voor!!! (deze vraag komt wel vaker langs) kijk eens op www.adsl4linux.nl daar hebben ze een speciaal gedeelte voor je usb modem. succes.

Verwijderd

Topicstarter
ik ben eigenlijk meer opzoek naar iemand die het al gedaan heeft en die mij even wil guiden door het process heen.

  • Wekkel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 13-06 12:06

Wekkel

De downloadkoning

http://www.adsl4linux.nl/support.php#5.3 USB Modem

Daar is iemand die het al eens gedaan heeft.

  • deadinspace
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13:47

deadinspace

The what goes where now?

[topic=319439/1/25]

Tsja, gebruik de search en google eens, hier zijn al vrij veel topics over geweest, en probeer wat zelf.
Mocht je er dan nog niet uitkomen, dan kun je hier een nieuw topic openen, waarin je duidelijk uitlegt wat er niet wil lukken enzo. :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.