Het grote AMD rating-topic

Pagina: 1
Acties:
  • 32 views sinds 30-01-2008

  • paknaald
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 20:02
Er wordt de laatste dagen op de frontpage heel wat afgel*lt over hoe "AMD zou zitten PR-en met de rating, en dat die nergens meer op zou slaan" (Intellies) of "Dat de rating van AMD redelijk bescheiden is en wel noodzakelijk is aangezien ze veel meer preformance per hertz halen" (AMDërs).

Argumenten voor een eerlijke rating vanuit AMD:
*AMD kan geen valse ratings gaan geven aan hun CPU's aangezien ze dan door geen van hun wederverkopers meer serieus zullen worden genomen
*AMD heeft bij de afgelopen CPU de rating erg beschaafd weer gegeven, geen van de processoren doen onder voor hun Intel tegenpool op de aangegeven snelheid.
*Het is ook in het belang van de klant dat AMD dit doe want de 'more expensive/Mhz is better' ideëen van de klanten zouden ze met een kluitje in het riet sturen.

  • Plague
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
mooi artikel

Ok, kom nu maar terug met de mededeling dat de ratings niet goed zijn :z ;)

De ratings KLOPPEN gewoon, niet meer en niet minder :)

  • Abbadon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20:18
Op verzoek v.d. topicstarter :) Daarenboven zijn er nog wel wat topics te vinden waar dit onderwerp wordt aangesneden ;)

Just pick a dead end and chill out 'till you die.


Dit topic is gesloten.