Ik zou dolgraag even een foto willen posten van hoe ik mijn 2 HDD's heb zitten in mijn kast. Ik hoor niks meer van de schijven, slechts de koeler van mijn videokaart.
Morgen heb ik een digicam, dan zal ik wat proberen te laten zien. Ik heb ze in zo'n rek geschroefd, met normale schroeven. Dit ding heb ik van alle kanten vastgezet met dat eierdopspul (zowieso isolerend). Dus dat rek zit eigenlijk los, maar zo vast doordat het klem zit tussen dat eierspul. Tevens heb ik de HDD's onder in de overgebleven ruimte onder mijn CD-Rom's gezet, dus niet in de ruimte waar het mobo zit of helemaal bovenin de kast. Ik heb een Aopen Bigtower, specs zie sig.
Ik heb een IBM 60Gb 7200rpm en een Maxtor 60Gb 7200rpm met liquid bearing. De IBM hoorde ik normaal geproken wel ronddraaien, de Maxtor was zowieso wel stil. Nu hoor ik echt totaal geen schijf meer!
En om alles koel te houden heb ik precies ervoor met tape een Papst-fan geplakt. De HDD's worden niet warmer dan een beetje lauw. Ik hoor de fan ook niet.
-=Dell Inspiron 7591=- -=Samsung Galaxy A52s 8GB=- -=Nikon D750=- -=Flickr=-