blazor, ik raad je aan eerst wat meer HTML te leren. Er zijn echt veel sites over die gewoon aan het begin beginnen, leer eerst wat over het gebruik van Font tags en het codetje <font size> want dat zijn echt de eerste stappen hoor.
Aangezien CSS weinig tot alleen maar foutief door Frontpage gebruikt wordt, zal het voor jou een onbekend woord zijn en Frontpage zal er ook niet zelf mee komen aanzetten.
Voordat je gaat roepen om 'die script' moet je eerst eens uitvinden wat een script is en voor welke doeleinden je scripts kunt gebruiken en op welke manier je ze juist níet moet gebruiken.
Ik zou zeggen, begin bij het begin, koop een goed boek (HTML van Jan Kampherbeek is vrij simpel maar de quickfind achterin is erg goed, en maar €8,- geloof ik) al is het maar gewoon om de kleine dingetjes even in op te zoeken.
Veel succes
heidiulrich.nl | adventura.nl : rugzakavonturen | pathwise.nl : prepping geeks to get jobs