bron: webwereld.nlDe flat-fee dienst gaat zes euro per maand kosten, zo schrijft Emerce. Er zit wel een restrictie aan de hoeveelheid data die per maand mag worden verbruikt: maximaal 10 MB. Bij KPN's i-mode kost deze zelfde hoeveelheid 25 euro. Wie maandelijks meer dan 18 MB verbruikt, is overigens voordeliger uit met i-mode.
Ook kunnen voor het bedrag van zes euro niet alle soorten diensten worden afgenomen. Voor bijvoorbeeld spelletjes, chatten en ringtones moet apart de portemonnee worden getrokken.
In Frankrijk is een dergelijke dienst al in mei door Orange (dochter van France Telecom) op de markt gezet. In Nederland gebeurt dat in september of oktober, zo is nu duidelijk.
Bij de Franse introductie in mei maakte het telecomconcern overigens al bekend de dienst in andere Europese landen te willen introduceren. Destijds was nog niet zeker of Nederland daar ook bij zou zitten.
fyi