[Alcatel ISDN ADSL] verbindings probleem

Pagina: 1
Acties:

  • Beaves
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20-08 19:22

Beaves

Usque ad Finem

Topicstarter
Na lang proberen een rare "feature" weg te krijgen en wat dus niet gelukt is, mogen jullie er eens naar kijken :)

De situatie is als volgt, ik heb een Alcatel SpeedTouch modem (ISDN) wat ik heb opgebouwd naar een Pro versie, waardoor die nu dus als router dienst doet. (i.s.m. XS4ALL basic). De router hangt samen met een paar pc's aan een 10Mbit hubje van 3Com.

Het probleem is dit: de verbinding wordt mooi opgebouwd door de router en die blijft daarna ook continue "up". Alleen is het zo dat mij Windows 2000 werkstation (alles up-to-date) relatief vaak ff geen data van het internet kan ontvangen, dat ff is meestal zo'n 10 seconden. Daarna krijgt de pc weer data en kan ik verder surfen.

Maar jullie begrijpen dat het zo niet echt prettig werken is.

Ik heb het volgende geprobeerd: Default server aangemaakt voor het NAT gebeuren, afzonderlijke NAT rules (zonder default server), Firewall aan en uit, IP range veranderen, DNS en DHCP server van de router aan/uit en als laatste nog een paar instellingen van de NIC.

Dat alles heeft dus niet geholpen. Ik weet wel zeker dat het niet aan de verbinding ligt aangezien het in de normale situatie, dus zonder hack, wel goed werkt.

Wie o wie kan mij helpen :+

Schotlandofiel | Godzijdank ben ik atheïst
Canon 7D / 20D / 300D + glas | Just Light | Flickr


  • Dreamer
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 27-06 12:47

Dreamer

Foutje

Controleer je kabel eens

specs | specs server
je beste vriend is niet de vriend waar je het meeste over praat,
maar de vriend waar je het meeste aan denkt


Verwijderd

Welke waarde heb je gebruikt bij het tweaken van je modem toen je de laatste digit moest veranderen?
Bij isdn moet dat 9606 worden ipv 8606.

  • Beaves
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 20-08 19:22

Beaves

Usque ad Finem

Topicstarter
Mijn kabel is goed, want in normale modus werkt het allemaal perfect en ook heb ik de juiste waarde (9606 en niet 9600) gebruikt voor het aanpassen van het modem.

Schotlandofiel | Godzijdank ben ik atheïst
Canon 7D / 20D / 300D + glas | Just Light | Flickr