Toon posts:

[KDevelop] code-completion?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb besloten deze vakantie te stoeien met Qt (heb enkel ervaring in MS Visual C++ met MFC).
KDevelop leek mij hiervoor de geschikte IDE om te beginnen maar ik krijg de code-completion niet aan de praat, hoewel deze optie in setup aangevinkt staat. (er staat wel experimental bij.)
Is er dan helemaal geen completion?
Kan ik beter een andere IDE gebruiken? Of bv VI en QtDesigner?

Ik draai KDevelop 2.1.1 (KDE 3.0.1, GENTOO)

  • ajvdvegt
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 15-08 12:40
Je zou Anjuta eens kunnen proberen, al is die voor Gnome geschreven. De code-completion is nog niet zo goed als in MS en Borland producten, maar biedt wel enige hulp.
Anders zou je ook even naar Eclipse kunnen kijken, een initiatief van een flink aantal grote namen in softwareland (IBM, SUN, etc.)

I don't kill flies, but I like to mess with their minds. I hold them above globes. They freak out and yell "Whooa, I'm *way* too high." -- Bruce Baum


Verwijderd

Je kan rustig naar andere programma's kijken - maar vergeet niet dat KDevelop met de QT Designer Tool een ideale combi is voor het makkelijk ineenzetten van QT apps. Met vi gaat het natuurlijk ook, maar vooral voor beginners is KDevelop best mooie software. Het enige nadeel vind ik dat je je dan wel erg veel op KDE richt (veel mensen weigeren nog pertinent QT en dus KDE te installeren vanwege de license)