MS natural keyboard pro echt beter als elite

Pagina: 1
Acties:

  • nhimf
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 12-07 19:24

nhimf

Lekker belangrijk allemaal

Topicstarter
Ik heb een MS Natural elite en omdat het binnenwerk nogal rot inelkaar zit (mijn mening) is hij heel erg gevoelig voor vocht.

Er zitten 3 dunne plastic platen opelkaar met de contactjes voor de toetsen. Hierdoor krijg je als er vocht tussenkomt dat je heel snel kortsluiting krijgt.

Ik had dus door de hitte dat ik een hele dikke druppel zweet lekte op mijn toestenbord en nou werken een aantal toetsen niet meer.

Ik had ergens op got gelezen dat de natural pro een beter binnenwerk heeft.
Kan iemand mij uitleggen wat er beter aan is en of de pro ook beter vocht bestendig is.

Ik stink niet, ik ruik gewoon anders


Verwijderd

mijn elite pro ging een glas limonade in,.. toetsjes schoon gemaakt...op laten drogen,,, en hij doet het nog..

  • nhimf
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 12-07 19:24

nhimf

Lekker belangrijk allemaal

Topicstarter
Mja mijn vorige erhm overleefde ook een glas cola niet ;(
Toewel die oude toetsenborden (olivetti) erg veel kunnen hebben.

Ik stink niet, ik ruik gewoon anders


  • nhimf
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 12-07 19:24

nhimf

Lekker belangrijk allemaal

Topicstarter
Klein schopje ;)
Kwil nl snel af van het toetsenbord wat ik nu gebruik ;)

Ik stink niet, ik ruik gewoon anders


  • Red
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 03-02-2023

Red

Blue

Toetsenborden zijn niet bedoeld om tegen vocht te kunnen. Je zou kunnen kijken bij Conrad ofzo voor een waterdicht toetsenbord.

Neem van mij aan dat geen enkel 'normaal' toetsenbord tegen vocht kan.

p.s kicken was niet echt subtiel ;)

  • nhimf
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 12-07 19:24

nhimf

Lekker belangrijk allemaal

Topicstarter
Lol weet ik, maar die natural kan er helemaal niet tegen, kleine druppels vocht kunnen al het einde zijn en bij mijn oude olivetti was dat nie zo.

Ik stink niet, ik ruik gewoon anders


  • harlekein
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 27-07 20:04

harlekein

Creator Owner

Het verschil tussen PRo en Elite is toch alleen de multimedia knoppen en USB hub functie?

  • Packardhell
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 13-08 16:09
Ik heb de Pro, de Pro heeft iets van 19 multimedia knoppen. Gewone toetsen zeg maar. Verder heb ik er nooit mee gezwommen dus of hij slecht tegen water kan, dat weet ik niet.

Powered by KPN


Verwijderd

Ik heb de Internet Keyboard Pro, daar is een fles bier overheen gegaan, en afgezien dat een knopje nog weleens wil 'plakken' (zeker met het warme weer), doet ie het nog perfect. Behoorlijk 'Hufter Proof' die bordjes als je het mij vraagt >:)

  • RRX
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 29-05-2025

RRX

@life-

Ik heb ook de natural pro, ik heb er ook nooit water ofzo ingegoten, ik weet wel dat ie fijn typed, en erg solide aanvoelt!

mijn T.net systeemspecspagina


Verwijderd

Ze zitten allebei ongeveer hetzelfde in elkaar, Elite heeft imho wat fijnere toetsen dan de Pro.

  • Croga
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 13-08 16:44

Croga

The Unreasonable Man

Ik heb een gewoon Microsoft Natural Keyboard (de eerste, uit '95 of zo...) en die is door normaal gebruik vrij vies geworden... Gewoon in bad gewassen, met wat afwasmiddel een een borstel, daarna 3 dagen laten drogen, en dat is ondertussen alweer 3 jaar terug..... Werkt nog steeds.... (wordt mischien eens tijd voor een tweede wasbeurt....)

Ofwel: Toetsenborden kunnen best goed tegen water hoor, tenminste: Degenen die goed gemaakt zijn.......
Pagina: 1