Brakke text, beeld verder prima??

Pagina: 1
Acties:

  • bart1234
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 25-11-2014
Het probleem is het volgende. Ik heb een nieuwe pc gekocht.
Specs:
AMD XP 1800+
256mb DDR Samsung
40gb Maxtor 7200rpm
Soltek SL-75DVR-5
Club3D Radeon 8500pro
3com 3C905C-TX
Terratec SixPack 5.1

Het geheel draait rotsstabiel tot nu toe, en ook Need For Speed 5 (het eerste wat ik probeerde) draait als een tierelier. Dat wil zeggen, de graphics tijdens het spelen zijn subliem, alles draait prima, textures zijn goed, niks mis mee. Alleen de text in de menu's is goed vern**kt. Hieronder zie je wat ik bedoel:

Afbeeldingslocatie: http://www.bartsalemink.myweb.nl/nfs5.JPG

Heeft iemand enig zinnig ID wat hier mis is?
Ik heb de FAQ doorgelezen, de search gebruikt en zelfs een poging gewaagd radeontopic nummertje 45 door te lezen, maar ik vind die radeontopics eigenlijk niet echt opschieten :?

Verwijderd

Ik denk dat FSAA aanstaat.

  • kleinelievewolff
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 19-08 22:10
Of draai je winxp? Dan moet je misschien die fix gebruiken die in het GTA3 topic staat. Dat is namelijk een beetje hetzelfde effect.

  • bop
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 19-08-2024

bop

VisualWeb

Op zondag 23 juni 2002 00:31 schreef kleinelievewolff het volgende:
Of draai je winxp? Dan moet je misschien die fix gebruiken die in het GTA3 topic staat. Dat is namelijk een beetje hetzelfde effect.
yup, dat zou moeten helpen :)
verder kan je nog ff kijken bij game settings ofzo

heb trouwens ongeveer gelijk systeem, alles behalve GTA3 draait perfect met die fix :)

doe niet aan signatures.. uhhh, arghhh