Toon posts:

TCP IP Gamen crosscable

Pagina: 1
Acties:
  • 74 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo!
Ik heb mn pc aan mn laptop gekoppeld via een cross-over cable. Ik kan prima via het filesysteem bestanden overgooien, kan ook via IPX Lan games spelen, maar via TCP/IP lijkt het niet te kunnen, de pc's hebben 10.0.0.10 en 10.0.0.12 als ipadres en 255.255.255.0 als subnet mask.

weet iemand hoe ik mn tcp/ip zo kan afstellen dat het wel werkt?? Oja de game die ik probeer te spelen is Homeworld Cataclysm, en die kan niet via IPX, Red Alert 2 wel

_______________________________

gebruik gewoon 192.168.0.1 en .2 als ip adres. Moet werken.
_______________________________

  • blackd
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Hallo!

Ik zag dat je in Overige Hardware al een topic had:
[topic=530455]
Zou je daar ff verder kunnen gaan?

Als je vorige topic op de verkeerde plek stond, vraag dan in [forum=26] een move aan. Er is daar overigens al gemeld dat je vorige topic niet op de goede plek stond, wacht dus even af.

9000Wp o/w SolarEdge SE6K - Panasonic 5kW bi-bloc - gasloos sinds 17-7-2023


Verwijderd

Topicstarter
ok thx, dat moven was de bedoeling

  • Jaymz
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 23:17

Jaymz

Keep on moving !

Hij staat er hoor. Deze kan dus dicht, anders speelt het zich in twee topic's af en da's niet echt overzichtlijk zegmaar :)

Dit topic is gesloten.