vervolg over beleid m.b.t. illegale zooi.

Pagina: 1
Acties:
  • 28 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jesse
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 10-10 10:18
even mijn reactie nog op deze [topic=525931/1/50]
Op zondag 16 juni 2002 15:03 schreef Exirion het volgende:

[..]

Belang? Hoezo belang? Waarom zouden wij er belang bij hebben?

De politie heeft er ook weinig belang bij om ervoor te zorgen dat de wet niet overtreden wordt, maar ze hebben wel een verantwoordelijkheid
Als hier in warez gedealt werd gaat het forum dicht en dat willen jullie niet dus verbieden jullie het.
zelfde verhaal voor wapens enz. zie FAQ.

De complete nederlandse samenleving heeft er belang bij dat de wet niet overtreden wordt. Ik hoor jullie nog wel een keer als je in een of andere pindarepubliek bent geweest waar de president het alleen in zijn onderste bureaulaatje voor het zeggen heeft. :)

Hoezo kan Alfredt npg reageren als het topic dicht is?

btw. kick deze maar direct op slot maar denk er nog es een keer over na of zo.

Just my 2 eurocents. :7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exirion
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:41

Exirion

Gadgetfetisjist

OK, en nu is de discussie echt gesloten.

"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LuNaTiC
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online

LuNaTiC

Olijke schavuit

:+

en Alfredt kan nog reageren omdat het slotje daarna pas is gezet (lees: hij drukte net op de submit knop en Grrrrrene was een fractie langzamer met submit dan hij :P)

My own opinion is enough for me, and I claim the right to have it defended against any consensus, any majority, anywhere, any place, any time. And anyone who disagrees with this can pick a number, get in line, and kiss my ass. - Christopher Hitchens


Dit topic is gesloten.